Прима балерина Кухар потрапила на обкладинку Космополітен: мріяла з дитинства і нарешті домоглася

Відома хореограф і суддя "Танців з зірками " Катерина Кухар стала обличчям вересневого номера журналу.

Балерина похвалилася про це в своєму Інстаграм і розповіла зворушливу життєву історію.

“18 років тому, коли я відпрацювала перші в своєму житті три сезони на сцені, я дала своє перше в житті інтерв’ю для журналу. До сих пір пам’ятаю свій головний професійний інсайт, який я винесла в свої двадцять і який досі зберігається в тому номері «Ноябрь 2002»: «в балеті потрібно працювати головою …». Через роки я рада знову повернутися на сторінки свого першого журналу. І сподіваюся, що читачі знайдуть в моїх одкровеннях то, що буде близько їхньому серцю! “, – пише прима балерина Катерина Кухар.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCE4nqVRH0LG%2F&is_from_rle

У номері цього місяця є велике інтерв’ю з нею і знімки з фотосесії в різних образах. Також Кухар провела тест-драйв автомобіля Порше і поділилася секретами особистого щастя. У Інстаграм дівчина розмістила те, що не увійшло в остаточний матеріал, і подякувала групу за роботу. Свіжий випуск Космополітен вже можна придбати в магазинах.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.