Пошматувало обличчя: як виглядає Алла Пугачова після нападу крупним планом?

Алла Борисівна Пугачова з кожним днем не молодіє. Дивлячись на фото останніх місяців можна побачити, що збільшується і кількість її зморшок, і їх глибина.

Не допомагають вже навіть численні підтяжки, якими Примадонна намагається приховати свій справжній вік. У мережу просочилися справжні фотографії Пугачової без фільтрів. І там видно крупним планом, що старенька вже здає свої позиції.

Постаріла Пугачова крупним планом

Все частіше в мережі з’являються знімки змінилася співачки Алли Пугачової. На ряді знімків співачка загальним планом, і там її глибокі мішки під очима ще не так кидаються.

«Без фільтрів. Найкраща », – підписані фотографії представниками фан-клубу. Але від шанувальників нічого не сховаєш, і в коментарях вони почали писати, що подібні фотографії не найвдаліші. «Невдале фото», «Вид втомлений, вам потрібно більше відпочивати», – прокоментували користувачі.

Постаріла Пугачова крупним планом

Однак більшість шанувальників відзначили, що це просто невдалі фотографії і підтримали Пугачову – «Алла Борисівна, ви молодець … Хто пише гидоти, нехай частіше дивиться на себе в дзеркало», «Гідна жінка», «Красива».

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.