Панін на колінах проситиме помилування для Єфремова: Буду біля Мавзолею на колінах просити, щоб помилували Мішу

Новина про восьмирічний вироку Єфремова швидко розлетілася, і колеги почали по черзі висловлюватися на підтримку або в протест такого рішення.

Рішення суду багато колег популярного актора визнали несправедливим – термін повинен бути набагато більше, проте знайшлися і захисника Єфремова, які просять пощади для актора. Одним з них став і епатажний актор Олексій Панін. Так-так, це той самий любитель собак і жіночих панчіх в сіточку.

Як стверджує знаменитість, він готовий йти до президента країни, стає на коліна і вимагати помилування для свого друга

Єфремов і Панін

«Якщо для цього потрібно, щоб артисти і взагалі люди, які нерівно дихають до цієї історії, вийшли на вулиці і встали б на коліна перед президентом, я буду в перших рядах. Буду біля Мавзолею на колінах просити президента, щоб помилували Мішу Єфремова », – заявив Панін виданню ” Рідус “.

Не один Панін зібрався звертатися до президента, щоб актора помилували. Кум і колега по роботі Іван Охлобистін (Биков в серіалі “Інтерни “) також зробив заяву із зверненням до Володимира Володимировича Путіна. У ньому Охлобистін вказав, що Єфремов хороша людина, і ні за що б не зробив такий страшний злочин умисно.

Як би там не було, суд вже виніс вирок. За провокування аварії зі смертельними наслідками Феміда зобов’язала Єфремова виплатити 800 тисяч рублів компенсації сім’ї потерпілого. І також Михайло залишається за гратами на 8 років. Протягом п’яти днів захист може оскаржити рішення.

Популярне

Схожі статті

Після цієї вечері чоловік зробив пропозицію руки та серця друге: запечені курячі крильця в пікантній глазурі

Курячі крильця в томатно-медовій глазурі – це страва, яка вразить ваші смакові рецептори своїм насиченим смаком і ароматом. Вони підходять як для повсякденного вечері, так і для святкового столу.

З’їдять за хвилину! Новий салат з капусти на кожен день і на свято – такий простий, а розлітається на ура

Простий, але дуже смачний салат з молодої капусти – те, що треба влітку. Рецепт – швидкий, а смак виходить неперевершеним. Весь секрет цього салату у незвичайній заправці.

Софія Ротару прилаштувала онуку в надійні руки: після айтішника Соня закрутила роман з нащадком мільярдера

Онука Софії Ротару привітала свого бойфренда з днем народження. Хоч і не назвала імені чоловіка, та всі втямили – це син заможного американського мільярдера Макс Лернер.