Панін на колінах проситиме помилування для Єфремова: Буду біля Мавзолею на колінах просити, щоб помилували Мішу

Author name 9 Вересня 2020 в 17:09

Поділитися статтею

Єфремов і Панін дружили і працювали разом
Єфремов і Панін дружили і працювали разом

Новина про восьмирічний вироку Єфремова швидко розлетілася, і колеги почали по черзі висловлюватися на підтримку або в протест такого рішення.

Рішення суду багато колег популярного актора визнали несправедливим – термін повинен бути набагато більше, проте знайшлися і захисника Єфремова, які просять пощади для актора. Одним з них став і епатажний актор Олексій Панін. Так-так, це той самий любитель собак і жіночих панчіх в сіточку.

Як стверджує знаменитість, він готовий йти до президента країни, стає на коліна і вимагати помилування для свого друга

Єфремов і Панін
Єфремов і Панін

«Якщо для цього потрібно, щоб артисти і взагалі люди, які нерівно дихають до цієї історії, вийшли на вулиці і встали б на коліна перед президентом, я буду в перших рядах. Буду біля Мавзолею на колінах просити президента, щоб помилували Мішу Єфремова », – заявив Панін виданню ” Рідус “.

Не один Панін зібрався звертатися до президента, щоб актора помилували. Кум і колега по роботі Іван Охлобистін (Биков в серіалі “Інтерни “) також зробив заяву із зверненням до Володимира Володимировича Путіна. У ньому Охлобистін вказав, що Єфремов хороша людина, і ні за що б не зробив такий страшний злочин умисно.

Як би там не було, суд вже виніс вирок. За провокування аварії зі смертельними наслідками Феміда зобов’язала Єфремова виплатити 800 тисяч рублів компенсації сім’ї потерпілого. І також Михайло залишається за гратами на 8 років. Протягом п’яти днів захист може оскаржити рішення.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею