У будинок вмираючої Заворотнюк прилетіла птаха і не проста – орел сів на перила балкона і не хотів летіти. Це знак, але добрий чи поганий?

Що зараз відбувається в заміському будинку Анастасії Заворотнюк і Петра Чернишова - таємниця за сімома печатками. Іноді тільки дочка Анна ділиться незрозумілими повідомленнями.

Якщо вся сім’я будинку в селищі Крекшино, куди Анастасію кілька тижнів привезли з США, значить, вона швидше за все там. Всі підступи і під’їзди перекриті, дрони збиваються спеціальними пристроями. За цей час в селище або до дому ні разу не під’їжджали швидкі допомоги. Але лікар може приїхати і як звичайний гість.

Особняк в Крекшіно, де тепер знаходиться Анастасія Завротнюк

Сусіди геть відмовляються щось коментувати – очевидно, налякані великими штрафами. Але нишком говорять – в хорошу погоду її виводять в сад, замотану в вуаль і ведуть під руки.

Екстрасенси відкритим текстом говорять – це смертельна порча, як і з Фріске. Боляче обидві дуже хвалилися своєю красою і багатством, йдучи по головах інших.

А буквально вчора дочка Анастасії Анна в Інстаграмі виставила приховане повідомлення – на першому фото вона сама, а на другому – орел на балконі.

Анна Заворотнюк-Стрючкова

Дівчина відразу придумала гарний супровід:

Цікаво, до чого б це? Я підійшла до нього так близько, неймовірно красива і граціозна птаха🦅 Недарма ж вона є символом відваги, гордості, хоробрості та інших позитивних якостей. Сфотографувати навіть встигла!

А ви знаєте, що орли знаходять собі пару один раз і на все життя. Вчені виявили пару, яка прожила разом більше 35 лет🤍🦅

Але фоловери дуже захвилювалися і побачили в цьому погане передбачення.

Будемо дуже сподіватися, що гордий птах орел принесла в будинок добру звістку.

 

Популярне

Схожі статті

43-річна Тоня Матвієнко розповіла про свого зятя та поповнення в родині: “Я буду бабусею. Це так класно”

Старшій доньці Тоні Матвієнко 25 років. Уляна нині живе зі своїм коханим. Тож 43-річна співачка вже готується ставати бабусею та розповіла про стосунки з потенційним зятем.

Від чого помирали зірки серіалу “Моя прекрасна няня”, крім Анастасії Заворотнюк: прокляття лежить на жінках

Серіал "Моя прекрасна няня" вже втратив багато акторів, які встигли залишити пам'ять про себе у цьому серіалі. Сьогодні ми хочемо розказати історії інших зірок, окрім Заворотнюк.

Чоловік після роботи поспішає додому, коли я готую цей м’ясний салат: рецепт, який підкорив мільйони сердець

М'ясний салат за цим рецептом виходить дуже смачним, соковитим і ситним. Такий салат з задоволенням будуть їсти не лише жінки, а й чоловіки.