Молода дружина Віктора Павліка скасувала весілля: «Я ні про що не шкодую»

Катерина Реп'яхова, молода дружина Віктора Павліка, знову скасувала весілля. Пара зареєструвала свої стосунки ще в травні, але торжество все ніяк не відбудеться.

Закохані познайомилися вже майже п’ять років тому в одному з готелів Миколаєва після концерту співака. Згодом Катя стала його концертним директором, проте робочі відносини переросли в щось більше.

Закохані Віктор і Катя

Першому весіллю героїв статті не судилося бути через введений в країні карантин, дата була призначена на початок червня в рідному місті нареченої — в Дніпрі. Тоді ж подружжя перенесло святкування на 18 серпня, але і в цей раз все довелося скасувати.

Віктор Павлік та Катерина Реп’яхова

Справа в тому, що 7 числа в столичному хоспісі від раку помер 21-річний син Віктора Павліка Павло. Для люблячого батька смерть дитини стала великим шоком, тому серпневе весілля так і не відбулося.

Віктор і Павло Павлік

Нарешті 25-річна Катерина прокоментувала чергове скасування святкування у себе в Instagram. Для початку дівчина сказала, що ніколи і уявити собі не могла, що подібне може статися з нею, однак їй не прикро через це, адже все пізнається в порівнянні:

«Я ні про що не шкодую і за все вдячна долі. Попереду ще так багато хорошого. Я обов’язково одягну її [весільну сукню] і мої рідні і друзі побачать мене нареченою», — написала Реп’яхова.

Варто сказати, що для Каті це перше заміжжя, а ось Віктор Франкович був одружений тричі і кожна з дружин народила йому дитину. Після втрати Павла у співака залишилося двоє дітей — 35-річний Олександр та 32-річна Христина.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.