Нові подробиці ситуації з прахом Валентини Легкоступової, який викинули на смітник

Місяць тому раптово пішла з життя виконавиця відомого хіта «Ягода-малина», проте навколо її смерті нові подробиці з'являються щодня. Нарешті прояснилася і ситуація з прахом Валентини Легкоступової.

Вчора з’явилися новини про те, що рідні артистки досі не забрали її урну з крематорію, в результаті чого вона опинилася на смітнику. Спадкоємиця співачки Анетта Бриль шокована такими вкиданнями і ні краплі не сумнівається, чиїх це рук справа.

Юрій Фірсов і Валентина Легкоступова

Ось що каже з цього приводу найнятий нею юрист Сергій Жорін:

«Прах Легкоступової розділений на дві частини — одну, як просила Валентина при житті, забрала її мама, щоб розвіяти над морем. Інша ж знаходиться в крематорії. Найближчим часом повинні виділити місце на Троєкуровському кладовищі. Там дочка і поховає останки».

Дочка Валентини Легкоступової Анетта Бриль

До адвоката Анетта звернулася, щоб встановити ясність в деяких деталях спільного життя матері з вдівцем Юрієм Фірсовим. Справа в тому, що чоловік є головним підозрюваним у справі про загибель Валентини, адже саме він останнім бачив її живою і здоровою.

Через місяць після весілля зірки з яхтсменом Бриль не змогла зв’язатися з матір’ю, тому поїхала до неї додому, де знайшла її лежачою на підлозі в нетверезому стані. На її тілі виднілися гематоми, потім була госпіталізація, раптова кома і смерть.

Валентина Легкоступова

Незважаючи на те що синці пояснюються падінням Легкоступової у ванній, її рідні вважають, що мало місце домашнє насильство. З цим слідство зараз і розбирається.

Також завдяки Сергію Жоріну стало відомо, що перед вінчанням з Валентиною Фірсов не розвінчався з минулою дружиною. Більш того, він повів артистку до ЗАГСу в той же день, коли розірвав попередній шлюб, а ось на телебаченні останній чоловік героїні статті звинувачує в усіх смертних гріхах її дітей.

Юрій Фірсов і Валентина Легкоступова в день весілля

Анетта вважає, що такими брудними методами Юрій просто намагається піти від відповідальності, але вона ні за що не дозволить йому так вчинити.

Популярне

Схожі статті

Навіть кондитери питали цей мій ходовий рецепт: солона карамель для тортів та десертів. Зовсім не гірчить

Солона карамель — це вишуканий інгредієнт, який здатен трансформувати будь-який десерт у справжній шедевр. Приготування потребує уваги, але водночас - немає нічого складного.

“До сліз”: Марічка Падалко розчулила кадрами з сімейного архіву, на яких її чоловік Єгор Соболєв і 3 дітей

Марічка Падалко поділились з аудиторією зворушливим відео, на якому батько-захисник проводить час зі своїми трьома дітьми, тим самим привітавши коханого зі святом Дня батька.

Людмила Барбір заявила, що у неї похитнулося здоров’я після конфузу в ефірі “Сніданку з 1+1”: “Тиск, серце”

Відома українська ведуча Людмила Барбір взимку цьогоріч потрапила у неприємну ситуацію. Знаменитість зізналась, як це вплинуло на її стан і здоров'я.