(Відео) Як Алла Пугачова довела Анастасію Волочкову до сліз. Найголовніше – ставлення людей!

Волочкова розповіла з очима, повними сліз вдячності. Анастасія перейнялася таким хорошим ставленням до неї Алли Пугачової і вдячна їй за це.

Коли шанувальники Алли Пугачової приїхали до Мінська, то дізналися, що раніше вона туди запросила Анастасію Волочкову, щоб виступити з нею на сцені. Також, примадонна надала балерині гримерку з усіма вигодами, якими сама користувалася.

Волочкова розповіла про це сама з очима, повними сліз вдячності. Анастасія перейнялася таким хорошим ставленням до неї Алли Пугачової та вдячна їй за це.

Більше повну інформацію про це ви можете подивитися на нижче наданому відео:

Після – натисніть: Подивитися на Ютубі

Також прочитайте пости в соціальних мережах:

“Волочкова з’їла в поїзді листочок салату, яйце і пляшку горілки.”

“Подаруйте Волочкової нарешті шампунь і гель який очищає.”

“Боюся уявити, як співає Пугачіха, якщо вона насилу говорить. Що там за голос ??? І за це гарчання платити по 1000 євро за квиток? ”

“Цирк поїхав, клоуни залишилися. Брежнєва та Волочкова – дві підхалімкі. ”

“Ой, прости Господи, який жах, мумії, що Волочкова, з намальованими невдалими бровами, що стара Пугачіха, страшно дивитися, фільм жахів, тьху.”

Популярне

Схожі статті

Чекала сезону, щоб приготувати цю смакоту: здобні пиріжки з вишнями, які краще за будь-яку магазинну випічку

Пиріжки з вишнями — це ідеальний десерт для будь-якої нагоди. Вони поєднують у собі ніжне тісто та соковиту, ароматну начинку, яка просто тане в роті.

Чим снідає 75-річна Алла Пугачова, щоб залишатися молодою і здоровою: меню Примадонни, яке можна повторити

Співачка Алла Пугачова змогла за короткий термін схуднути на більш ніж 20 кілограмів, завдяки спеціальному харчуванню. В меню Примадонни найпростіші страви з доступних кожному продуктів.

43-річна Тоня Матвієнко розповіла про свого зятя та поповнення в родині: “Я буду бабусею. Це так класно”

Старшій доньці Тоні Матвієнко 25 років. Уляна нині живе зі своїм коханим. Тож 43-річна співачка вже готується ставати бабусею та розповіла про стосунки з потенційним зятем.