В “Танцях з зірками – 2020 ” Надія Мейхер кинула виклик Санті Дімопулос. Суддям сподобалося!

Надія з гідністю впоралася і вальс під легендарний хіт Whitney Houston "I Will Always Love You» справив на глядачів і журі незабутнє враження.

Всім відома співачка і красива жінка Надія Мейхер не побоялася кинути виклик знаменитої Санті Дімопулос, яка станцювала вальс в минулий раз. Суддями тоді було оцінено цей виступ високими балами. Тому Надії Мейхер було з ким змагатися у майстерності та таланті. Можна з упевненістю сказати, що Надя підготувалася до боротьби грунтовно, внутрішньо і фізично. Найголовніше настрій і бажання перемогти!

Надія з гідністю впоралася і вальс під легендарний хіт Whitney Houston “I Will Always Love You» справив на глядачів і журі незабутнє враження. Так легко рухатися по сцені та вкласти душу в танець може тільки талановита людина.

Надія Мейхер вразила своїм майстрових і доставила задоволення спостерігати всім цей незабутній вальс.

Звичайно, якщо людина професійно кілька років виступав на сцені, хоч і в іншому амплуа, це не залишиться непомітним і завжди допомагає в досягненні бажаної мети.

Глядачі гідно оцінили виступ Надії Мейхер і її бажання перемогти.

Судді, також продемонстрували своє ставлення до виступу Надії та оцінили її талант.

Деякі з журі не відразу визначилися зі своїм ставлення до вальсу, сповненого Надією Мейхер та Кирилом Васюком. Однак можна сказати з упевненістю, що їх оцінка звичайно об’єктивна.

Оцінка журі була такою:

Григорій Чапкіс – принадність, така повинна бути любов. Запам’ятайте – бажання любові більше, ніж сама любов! З цими словами Чапкіс подарував Надії книгу і квіти, а також поцілував – 10 балів.

Катерина Кухар – неймовірно повітряно та легко парила над паркетом Надія – 9 балів.

Надя Дорофєєва – енергія ваша пробиває телеекран і відчувається підтримка аудиторії – 9 балів.

Влад Яма – чудово, але – 8 балів.

Популярне

Схожі статті

Чоловік після роботи поспішає додому, коли я готую цей м’ясний салат: рецепт, який підкорив мільйони сердець

М'ясний салат за цим рецептом виходить дуже смачним, соковитим і ситним. Такий салат з задоволенням будуть їсти не лише жінки, а й чоловіки.

“Мій син схожий на Дзідзьо”: Оля Цибульська прокоментувала чутки, що розбила сімʼю свого кума Михайла Хоми

Українська співачка Ольга Цибульська вирішила розставити всі крапки над "і" та пояснити, які стосунки повʼязували її з колегою, співаком Дзідзьо.

Катерина Усик народила взимку, Лілія Ребрик – навесні: як багатодітні матусі повернули форму до літа

43-річна Лілія Ребрик у черговий раз стала мамою у березні, дружина Олександра Усика Катерина – в січні. Породіллі дуже швидко повернулися до своїх форм, які мали до вагітності.