Олег Винник вперше публічно розповів про своє перше кохання: його серце вкрала не Таюне

Улюбленець вовчиць Олег Винник публічно розповів про своє перше кохання, чого раніше ніколи не робив. Виявляється, його серце вкрала не Таюне.

Співак намагається тримати особисте життя в таємниці від шанувальників і настирливих журналістів. Він вважає, що повинен завойовувати увагу публіки виключно творчістю. Проте в ЗМІ вже неодноразово писали, що артист одружений на своїй бек-вокалістці Таїсії Сватко.

Пара разом ще зі студентства, причому у них навіть є спільна дитина — син Юліан. Хлопчик зараз живе і вчиться в Німеччині, де Винник свого часу був зіркою мюзиклів.

Таюне, Олег Винник і його продюсер Олександр Горбенко

Варто відзначити, що і Таюне, і Олег ніяких коментарів з цього приводу не дають, але ж мовчання — знак згоди. При цьому в новому випуску «Танців з зірками», де герой статті танцює в парі з Оленою Шоптенко, він як ніколи розговорився.

В інтерв’ю перед виступом Винник розповів про перше кохання:

«Найважливіша річ — щоб кожен відчув, що таке справжні почуття. І я абсолютно впевнений, що потрібно добиватися людину. Мені чотирнадцять було, коли я в перший раз закохався. Моє кохання було невдалим — я її кохав, але вона цього не знала і на відчула до сих пір. Зараз, можливо, коли вона буде дивитися і слухати мої слова, задумається, що “я щось пропустила у своєму житті”».

Олег Винник

Звичайно, слова співака не могли залишитися без уваги мільйонів прихильниць, які відзначили, що, мабуть, мова про якусь дівчину, яку він зустрів ще задовго до Таюне.

Олег Винник і Таюне

Не менш бурхливу реакцію викликав і віденський вальс у виконанні Олега і Олени. На цей раз пара почула більше похвали від суддів, ніж в минулих ефірах, причому їх старання також відзначили телеглядачі. Судячи з усього, з такою підтримкою у Винника та Шоптенко є всі шанси поборотися за кубок в фіналі.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.