Єдиний син Наташі Корольової категорично проти народження брата або сестри від сурогатної матері

Зараз у зоряної пари Тарзана і його русалки одна спільна дитина - син Архип.

Йому вже 18 років, і він цілком має право висловлювати свою думку в питаннях сімейних. Ось він і висловився, що брата або сестру собі не хоче, тим більше від сурогатної матері.

Сама ж Наташа Корольова заявила – має сили і величезне бажання народити і виростити ще одну дитину

Корольова і Тарзан

Однак, за свідченнями лікарів, самостійно Королевою краще не беременнеть. Головний ризик – можливість втратити і маму, і дитину. Адже пологи в такому пізньому віці дуже небезпечні, вони виснажують і без того слабкий організм.

Як зазначала сама Наташа в своїх інтерв’ю, навіть перша вагітність, яка була майже два десятка років тому, принесла в її життя чимало проблем – виснаження організму, удар по моральному стану. Її врятувала тільки підтримка чоловіка і близьких.

Тому в цей раз, коли 47-річна Королева задумалася про дітей, відразу ж запропонувала чоловікові найняти сурогатну матір.

До слова, після цього “Тарзан ” Сергій натякнув, що скоро потрібно буде чекати вже не дітей, а онуків.

Популярне

Схожі статті

“До сліз”: Марічка Падалко розчулила кадрами з сімейного архіву, на яких її чоловік Єгор Соболєв і 3 дітей

Марічка Падалко поділились з аудиторією зворушливим відео, на якому батько-захисник проводить час зі своїми трьома дітьми, тим самим привітавши коханого зі святом Дня батька.

Людмила Барбір заявила, що у неї похитнулося здоров’я після конфузу в ефірі “Сніданку з 1+1”: “Тиск, серце”

Відома українська ведуча Людмила Барбір взимку цьогоріч потрапила у неприємну ситуацію. Знаменитість зізналась, як це вплинуло на її стан і здоров'я.

Ми з чоловіком підсіли на цю смакоту: м’ясо, яке можна їсти губами. Подаю будь-якого до гарніру

Свинина за цим рецептом виходить такою м'якою і ніжною, що її можна їсти губами. М'ясо з підливкою виходить дуже смачним і підходить під будь-який гарнір.