Як зараз виглядають співачки з групи “Блестящие “: куди поділися панчохи, червоні губи і зухвале міні?

"Блестящие " - один з найпопулярніших жіночих музичних бендів. Більш популярними, напевно, були тільки дівчатка з "ВІА Гри ".

Але раптово “Блестящие” перестали виблискувати на схилі шоу-бізнесу і кудись пропали. Що з ними стало і як вони живуть зараз?

Ольга Орлова

Ольга Орлова

Перша солістка і автор багатьох пісень групи, Ольга так чи інакше асоціюється з “золотим ” складом «Блестящих». За часів участі в проекті дівчина не залишилася осторонь від б’юті-трендів кінця 90-х і початку нульових і наносила яскравий макіяж.

Ксенія Новикова

Ксенія Новикова

До 2000 року було прийнято рішення змінити імідж «Блестящих» в цілому і піти від яскравих, різких образів в бік більшої жіночності. Тоді-то в групі і з’явилася Ксенія Новикова, не раз знімалася для чоловічих журналів. Дивлячись на її фотографії сьогодні, майже через 20 років, дивуєшся: Ксенія майже не змінилася.

Юлія Ковальчук

Юлія Ковальчук

Довгі світлі локони і ангельський погляд небесно-блакитних очей … Незабутня зовнішність дозволила Юлії стати одним із символів «Блестящих», що стало в нагоді їй у подальшій кар’єрі – сольній творчості та участі в телешоу, в тому числі в якості телеведучої.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.