Зірка «Сватів» після того, як покинула легендарний серіал зробила відверте зізнання: «Не можу дивитися»

Серіал "Свати" вперше вийшов на екрани в 2008 році і отримав величезну популярність серед мільйонів глядачів.

Останній сезон легендарного серіалу вийшов в 2013 році. Шанувальники «Сватів» чекають продовження улюбленого серіалу вже 7 років, але зйомки весь час відкладалися зокрема через політичні причини. Нещодавно стало відомо, що актриса Людмила Артем’єва, яка зіграла Ольгу Ковальову покинула проект і не буде зніматися в новому сезоні. Причина звільнення – фінансова. Про це натякнула колега Артем’євої за серіалом Тетяна Кравченко.

Людмила Артем’єва зізналася, що не дивилася “Сватів “

Людмила Артем’єва продовжує свою акторську кар’єру і знімається в інших проектах. При цьому актриса часто радує своїх шанувальників фотографіями зі зйомок і особистому житті в своєму Інстаграмі. Нещодавно Артем’єва в своєму мікроблозі опублікувала пост, в якому зробила відверте зізнання. Виявляється, актриса ніколи не дивиться фільми і серіали зі своєю участю. За словами Людмили, вона не може адекватно оцінювати свою роботу і заради власного здоров’я вважає за краще не дивитися картини, в яких вона знімалася.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCFHVI-_F3wb%2F&is_from_rle

Нагадаємо, зараз проходять зйомки сьомого сезону серіалу «Свати». Офіційно дату прем’єри ще не називали, але один з головних героїв серіалу Федір Добронравов поділився, що глядачі зможуть побачити «Сватів» вже в 2021 році.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.