Верховна Рада прийняла закон “Полякової ” – не дарма мітингували: які преференції отримають артисти

Карантин боляче вдарив в першу чергу по малому і середньому бізнесу. Але чимало постраждали і артисти. Навіть не стільки вони самі, як їхні співробітники. Що тепер зміниться?

Багато артистів в період карантину втратили всі доходи – концерти, виступи, навіть корпоративи були скасовані, зупинилися всі кінозйомки. Звичайно, що бідувати вони не стали, а ось їх колективи постраждали сильно.

Ці люди (бек-вокал, підтанцьовка, костюмери, стилісти, працівники сцени і багато інших) як і більшість українців живуть на зарплату. Їм платить артист зі своїх гонорарів. Але раз артист не отримує грошей, то і його колектив залишається без засобів до існування.

Так проводив карантин український шоу-біз

До речі, в РФ на період карантину кожен артист має можливість звернутися за матеріальною допомогою в розмірі МРОТ раз на місяць. І багато хто так і зробили, віддавши ці 12 тисяч рублів (трохи менше 5 тисяч гривень) своїм співробітникам.

Таку допомогу отримують Регіна Тодоренко, Микола Басков і Діма Білан. А ось Григорію Лепсу, Пригожину з Валерією, Агутіну, Кіркорову і Тіматі відмовили, так як вони свої команди відправили в неоплачувані відпустки. Що виставило їх у вельми непривабливому вигляді перед публікою – маючи багатомільйонні статки і витрачаючи шалені гроші на одяг і порожні розваги, вони пошкодували платити хоча б мінімальну зарплату тим, хто допомагає їм робити шоу.

Подайте, російському артисту з держбюджету

До честі українських артистів, вони своїх не кинули – всі артисти підтримують свої команди в силу можливостей. Але вони теж у багатьох не безмежні.

Олі Поляковій гріх скаржитися – у неї чоловік мільйонер, але вона, розуміючи проблеми, з якими зіткнулося більшість артистів, вийшла мітингувати під Кабмін.

Оля Полякова під Кабміном

Результат не забарився – сьогодні ВР України в першому читанні прийняла закон №3851 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки культури, туризму і креативних індустрій “.

Ним передбачається серед інших преференцій, зниження податків: замість 20% ПДВ буде 7% ПДВ на культурні послуги.

Верховна Рада артистів почула

Ну і добре. Але найбільше народ повеселила фраза “культурні послуги”. Це що, вся решта – некультурні?!

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.