«Особина жіночої статі»: Агата Муценіеце обізвала Мирославу Карпович

Павло Прилучний, який розірвав свій шлюб заради акторки з "Татусевих дочок ", зараз до неї і переїхав.

Він спілкується зі своєю колишньою дружиною Агатою тільки з питань виховання дітей. А ось кинута Агата Муценіеце не упускає можливості публічно звернутися до екс-дружину і його нової пасії.

У своєму Ютуб-проект “Чесне розлучення ” Агата була занадто емоційна, і дозволила собі сказати зайвого про нову наречену колишнього чоловіка

Програма Чесний розлучення з Раїсою Рязановій

На цьому тижні в гостях у Агати була 75-річна актриса Раїса Рязанова. Вона дорікнула Агату в тому, що вона розлучилася з Павлом, не подумавши про дітей. Також вона уточнила, що нова модель відносин буде прямо залежати від того, як Мія і Тимофій приймуть нову дружину тата.

«І потім дійсно все буде залежати від ось цієї, знову придбаної …» – почала говорити Рязанова.

Павло Прилучний і Агата Муценіеце

Агата Муценіеце її різко перервала словами: «Особи жіночої статі». У коментарях прихильники Агати оцінили це тонке, але дуже вдалий вислів. Знайшлися й ті, хто порекомендував актрисі не витрачати свої нерви і увагу на розлучницю Карпович.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.