Борис Корчевников про пухлину мозку: «Було розуміння того, що я дуже слабкий»

Відомий телеведучий, у якого через онкологію розвинулися проблеми зі слухом, зараз продовжує втрачати сили і здоров'я.

Якщо раніше він це приховував і соромився свого діагнозу, то зараз приховувати таке вже неможливо. Сьогодні ведучий програми “Доля людини ” розповів, що пухлина, хоч і доброякісна, але все одно обтяжує його життя. Коли він дізнався про свій діагноз, зізнався, що це підкосило його і морально, і фізично.

“Було розуміння того, що я дуже слабкий, і ти тільки здаєшся собі сильним “, – Борис Корчевников про свій діагноз

Борис Корчевников

Зараз Борис відчуває себе нормально. Доброякісну пухлину вдалося вилікувати, і на даний момент у нього період ремісії. Також варто пам’ятати, що при неправильному способі життя і відмову від лікування, проблема може повернутися.

Онкологія вже залишила свій слід і на кар’єрі Корчевніковим. Йому довелося відмовитися від рейтингового “Прямого ефіру ” і піти в більш спокійне шоу “Доля людини “. Зараз він продовжує свою роботу в ролі телеведучого.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.