100 днів утримання: зять Ніни Матвієнко показав, як змінився після нового способу життя

Чоловік Антоніни Матвієнко Арсен Мірзоян оголосив марафон відмови від алкогольних напоїв.

Без спиртного він прожив уже сто днів, ніж сьогодні поділився зі своїми фоловерами в Інстаграм.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCFJwTeng7OF%2F%3Futm_source%3Dig_embed&is_from_rle

Цей час дозволив йому не тільки відмовитися від згубної звички, а й розвинути в собі нові таланти. Один з таких талантів – малювання. У публікації Арсен виклав начерк своєї гравюри. Він зобразив улюблену дружину Тоню Матвієнко, яка тримає в руках улюблений коктейль Мірзояна – Апероль.

Нагадаємо, Арсен Мірзоян і дочка Ніни Матвієнко Тоня разом вже три роки. Їх звів перший сезон проекту “Голос країни “, де вони разом дійшли до фіналу. Правда, тоді про їхні стосунки ніхто не міг подумати, адже у Арсена була сім’я. Незабаром він зрозумів, що любить Тоню, і пішов від сім’ї до неї. Зараз вони виховують доньку – Ніну, названу на честь бабусі.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.