Вдова Йосипа Кобзона хоче отримати мільярди чоловіка, які він давав в позики за життя

Неллі Кобзон, вдова Йосипа Кобзона, хоче отримати мільярди покійного чоловіка. Їх він давав в позики багато років тому підприємцю Вагіфу Пейсахову, який програв взяті у артиста гроші в карти.

З картярем співак познайомився в лихі дев’яності — Вагіф тоді влаштовував зіркам гастролі у Ставрополі. Для Йосипа Давидовича він запам’ятався чесною та цілеспрямованою людиною.

Пізніше Пейсахов відкрив власну мережу магазинів брендового одягу, а на початку нульових він звернувся до Кобзона з проханням позичити кошти на розвиток бізнесу.

Вагіф Пейсахов

Спочатку свій борг позичальник повертав справно, справи йшли в гору, тому у знаменитості навіть і думки такої не було, що насправді Вагіф — завзятий гравець у покер.

Довгий час бізнесменові щастило, однак одного разу він програв в карти зайняті 25 мільйонів доларів дочиста. Пейсахов годував співака обіцянками все повернути до тих пір, поки вони не підписали договір позики з ініціативи Йосипа. Коли обов’язковий платіж вкотре був прострочений, зірковий кредитор звернувся в поліцію.

Йосип Давидович Кобзон

З 2016-му підприємця звинуватили в шахрайстві і засудили до шести років ув’язнення. Свій термін за гратами він відбуває і донині, а після смерті Кобзона в 2018-му його дружина Нінель подала судовий позов на стягнення боргу в розмірі 1 мільярда 595 мільйонів рублів (близько 600 млн гривень).

Нарешті в понеділок, 14 вересня Вагіфа Пейсахова визнали банкрутом і зобов’язали продати його майно в термін до 12 березня 2021-го. Судячи з усього, вдова Йосипа Давидовича домоглася справедливості.

Неллі Кобзон

Подружжя могло б в наступному році відсвяткувати 50 років весілля, проте на 47-му році спільного життя їх розлучила смерть артиста. Він помер через прогресування раку простати.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.