Гарік Мартиросян несподівано висловився про президента України

Author name 11 Березня 2020 в 12:03

Поділитися статтею

Гарик Мартиросян
Гарик Мартиросян

Російський комік і зірка Comedy Club Гарік Мартиросян в інтерв’ю Софіко Шеварднадзе розповів, чому, на його думку, Зеленський позбавив сенсу життя всіх гравців КВН.

«Колись до мене підійшли і запропонували зробити сольний стендап-концерт, я подумав: як класно, я один виступаю на сцені, круто ж! І в цей момент я чую по телевізору, що Володимир Зеленський висунув кандидатуру на пост президента України. І тут всі мої проблеми перетворилися в такі мікроскопічні, а який у них сенс? Чим ти зайнятий, а що робить Володимир Зеленський? Розумієш рівень?», – розповів Мартиросян.

Крім того, шоумен зазначив, що він б не погодився очолити країну, а в ході розмови додав, що вважає Зеленського – відповідальною людиною.

«Він керує гігантською країною, а ти думаєш, чи зайде мій жарт про Пугачову завтра. Все, що я роблю далі, в мені не викликає жодних побоювань і проблем. Якби мені запропонували стати президентом якоїсь країни, я б не погодився. Але, знаючи Зеленського, – він дуже відповідальна людина».

Раніше, під час зйомок YouTube-шоу «Макарена», Гарик на питання ведучого про номер телефону найбільш відомої особи в телефонній книзі відповів так:

«У мене є номер Володимира Олександровича Зеленського. Це найбільша зірка зі світу шоу-бізнесу і зі світу політики. Принаймні, цього року».

ЧИТАЙ ТАКОЖ: У тіні сестри. Як зараз живе і чим займається Ауріка Ротару.

Нагадаємо також, що шанувальники не впізнали Крістіну Орбакайте.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею