Лідія Федосєєва-Шукшина пригрозила накласти на себе руки, якщо Барі Алібасов не поверне їй квартиру

Відома російська актриса Лідія Федосєєва-Шукшина пригрозила Барі Алібасову накласти на себе руки, якщо його помічник не поверне їй переписану на нього квартиру. Через 4 місяці розлуки подружжя побачилося в студії «Пусть говорят».

У серпні продюсер групи «На-На» подав на розлучення зі своєю шостою дружиною через суперечку щодо квартири у Новій Москві. Її Лідія Миколаївна піднесла Барі Карімовичу в якості подарунка, а той, у свою чергу, переписав її на свого особистого помічника Сергія Моцаря.

Бари Алибасов и его помощник Сергей Моцарь
Барі Алібасов і його помічник Сергій Моцар

Тепер виявляється, що вони обидва не хочуть розлучатися, хоча вже 29 вересня шлюб буде розірвано. Коли зірка побачила чоловіка, то розплакалася і сказала, що сумувала. За словами шоумена і артистки, у них ще є час подумати і все залагодити.

Проте питання подарованої нерухомості залишається відкритим. Справа в тому, що переоформлення на Моцаря пройшло без відома Федосєєвої-Шукшиної. Причому та продовжувала оплачувати комунальні витрати, не знаючи про те, що відбувається.

Алибасов и Федосеева-Шукшина
Алібасов і Федосєєва-Шукшина

Її адвокат стверджує, що договір дарування вона підписала після хвороби, перебуваючи під впливом лікарських препаратів. Зараз же на квартиру накладено арешт, а угоду оскаржують в суді. Чергове слухання у цій справі відбудеться наступного тижня.

На питання про те, що актриса збирається робити, якщо Моцар не віддасть житлоплощу, вона різко заявила про самогубство: «Я повішуся!».

Лидия Федосеева-Шукшина
Лідія Федосєєва-Шукшина

На даний момент героїня статті живе разом з дочкою Ольгою, яка про неї і піклується. А недавно їх пограбували і винесли з дому дві з половиною тисячі євро. Крадіжкою вже займаються правоохоронні органи.

Популярне

Схожі статті

Закусок багато не буває: огірки по-корейськи — знаменита страва кімчі. Це не лише смачно, а ще й корисно

Коли справа доходить до корейської кухні, багато хто експериментує з різноманітними стравами, щоб відчути екзотичні смаки та нові кулінарні враження. Але на першому місці — знаменита кімчі з огірків.

Українська Південна Пальміра не гірше Мальдівів: Леся Нікітюк приїхала в Одесу й приголомшила своїм виглядом

Леся Нікітюк ніколи не відмовляє собі похизуватися своїми принадами та зробити цікаві фото з міст, де вона буває по роботі або просто відпочиває.

Рецепт на вагу золота: м’ясні гнізда з грибами та яйцями готую на всі свята. Ніхто не вірить, що це просто

Існують рецепти, які цінуються як справжній кулінарний скарб, адже їхній смак і вигляд підкорюють з першого ж погляду та шматочка. Одним із таких є рецепт м'ясних гнізд з грибами та яйцями.