Ольга Фреймут висловилася про політичні амбіції Притули і розповіла, як закінчилася їх дружба

Ольга Фреймут довгий час працювала на «Новому каналі», а з відомим шоуменом Сергієм Притулою вони провели не одне популярне шоу.

Ще 10 років тому телеглядачі могли спостерігати за трійкою чудових ведучих – Ольгою Фреймут, Олександром Педаном і Сергієм Притулою, які щоранку в програмі «Підйом» радували своїми жартами. Здавалося б вони були кращими друзями, але з відходом Ольги Фреймут на інший телеканал пішла і їхня дружба.

Фреймут, Педан і Притула в програмі “Підйом”

У недавньому інтерв’ю відома телеведуча розповіла, що дружба з Сергієм Притулою закінчилася, коли закінчилося їх спільне шоу «Кабріоліто». При цьому Ольга зізналася, що пережила через це дуже сильний стрес. За словами Фреймут, Притула образився на нього після того, як вона нібито підвела його, коли пішла з програми «Хто зверху», де вони з Сергієм були ведучими. Однак сама Оля не відчуває себе в цьому винною, адже вона сама вирішує, як будувати свою кар’єру.

Фреймут не схвалює бажання Притули стати мером Києва

Як виявилося, Ольга Фреймут довгий час не знала про політичні амбіції свого колишнього колеги. Рішення Притули йти в мери жінка не схвалює. «Для мене це дивно. Мені здається, якщо у тебе є покликання, ти хороший журналіст, для чого робити експерименти над собою? », – міркує Фреймут. Втім, Ольга зазначила, що це його особистий вибір і вона впевнена, що у Сергія добре серце і він нікого не образить.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.