«Ми з сином опинилися без житла і гарячої їжі»: топ модель Алла Костромічева про життя під час карантину

Ведуча програми "Топ модель по-українськи " Алла Костромічева дала виданню "Факти " велике інтерв'ю, де розповіла, як за день до карантину опинилася одна, в чужому місті і на іншому континенті.

Коли навесні 2020 року влада різних країн почали вводити строгий карантин і перекривати авіасполучення, Костромічева зі своїм сином якраз планувала летіти з Нью-Йорка до Києва. Вони вже купили квитки на рейс, але так вийшло, що за день до відльоту скасували всі авіаційне сполучення між країнами.

Топ модель зі своїм маленьким сином залишилася в безвихідному становищі в Мюнхені: «Ми з сином опинилися без житла і гарячої їжі»

Алла Костромічева

За словами Алли, вона вже прилетіла до Мюнхена, так як прямувала до Києва з пересадкою. І рейс скасували. В той момент в країні ввели надзвичайний стан, тому готелі і готелі теж припинили свою роботу. Дійшло до того, що Алла була змушена ночувати на вулиці.

“Кілька днів у нас не було гарячої їжі. Але нас врятувала моя шанувальниця, яка живе в Мюнхені: прихистила, надала можливість приготувати суп дитині “, – розповідає супермодель.

Вона уточнює, що за своє життя об’їздила дуже багато країн і побувала в різних форс мажорних ситуаціях, але в такій складній ще не була, найбільше переживала саме за сина.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.