Пугачова, Кіркоров і Буйнов ігнорують тяжкохворого Моїсеєва, але ж дружили стільки років

Відомі друзі-артисти Алла Пугачова, Філіп Кіркоров і Олександр Буйнов ігнорують тяжкохворого Моїсеєва, незважаючи на багаторічну дружбу. У всякому разі, саме так все бачить адвокат і телевізійний експерт Тамара Пухова.

У грудні 2010-го виконавець хіта «Голубая луна» переніс інсульт. В результаті нападу ліву частину його тіла паралізувало, зірку ввели в штучну кому і підключили до апарату ШВЛ. Через місяць з гаком Бориса виписали з лікарні, а вже влітку 2011-го він виступав у Юрмалі.

Борис Моисеев
Борис Моїсеєв

При цьому варто відзначити, що реабілітуватися до кінця він так і не зміг — у нього не працюють верхня губа і ліва рука, також у 66-річного короля епатажу утруднена мова.

Через проблеми зі здоров’ям Моїсеєв став рідко з’являтися на публіці, тому в ЗМІ часто з’являються новини про те, що зірки вже немає в живих, але це не так. Знайомі співака спростовують ці чутки і розповідають про реальний стан справ.

Моисеев после инсульта
Моїсеєв після інсульту

Днями Тамара Пухова налякала шанувальників про те, що зараз Борис прикутий до ліжка, практично всі його заощадження пішли на реабілітацію, а ніхто із зіркових друзів не відвідує героя статті.

Тамара Пухова
Тамара Пухова

Як вважає адвокат, Моїсеєву було б приємна будь-яка увага, до того ж, якби вони захотіли, то змогли б поліпшити його фінансову ситуацію:

«Алла Борисівна Пугачова чому про нього забула? Кіркоров, Буйнов — всі, хто його свого часу оточували і з ким він співав на одній сцені. Звичайно, ніхто не зобов’язаний цього робити, але дружба і людські відносини повинні ж залишатися», — сказала в інтерв’ю для Sobesednik.ru Пухова.

Алла Пугачева и Борис Моисеев
Алла Пугачова і Борис Моїсеєв

За словами Тамари, знайти час, щоб зазирнути до тяжкохворого Бориса Михайловича, нескладно, а йому самому така увага принесла б масу позитивних емоцій.

Схожі статті

Закуска з листкового тіста з начинкою з сиру, шинки й картоплі: рецептом поділився знайомий. Ніяких пиріжків

У світі кулінарії завжди є місце для відкриттів, особливо коли йдеться про закуски, які вражають своєю оригінальністю та смаковими нюансами.

Хто привітав Аллу Пугачову з 75-м ювілеєм, а хто удав, що навіть не знає Примадонну: Кароль, Melovin та інші

"Тій жінці, що співає" виповнилось 75. Колись кожен ювілей Примадонни ставав грандіозною подією для всієї країни, а на її концерт з цього приводу не можливо було дістати квиток. А що ж зараз?

Цю випічку знаю та обожнюю з дитинства: листкове та хрустке печиво сердечками з горішками із сирного тіста

Всім відомо, що у світі кулінарії існують страви, які здатні не лише зігріти наше серце своїм смаком, але й принести радість та затишок у сімейний коло.