Скільки заробляє ескортниця Настя Рибка? Підказка: в 16 разів більше, ніж робітники на заводі

Настя Рибка - відома в Росії і далеко за її межами представниця ескорт-індустрії.

Для багатьох до цих пір залишається питанням то, як звичайної провінціалки з Білорусі вдалося так себе розрекламувати і знайти високі доходи в чужій країні? Сама Рибка, яка пройшла навіть через політичні переслідування, зараз відмінно живе і продовжує “розвиватися в своєму напрямку “.

Настя Рибка

Скільки заробляє найдорожча ескортниця Росії?

Настя Рибка

28-річна дівчина за місяць заробляє близько чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Про це сама ескортниця повідомила в інтерв’ю з Ксенією Собчак. У коментарях Ютуб глядачі обурилися: “Настя Рибка заробляє 400 тис, а робочі на заводі – 25 тис. Це ідіотизм! “.

Настя Рибка на інтерв’ю розповідає про свої доходи

Хоча сама Настя не приховує своїх джерел і заробітків. Вона настільки відкрита і незалежна від чужої думки, що прийшла на зустріч з Собчак навіть не замазавши герпес на губі.

Нагадаємо, раніше ми в своєму відео на каналі розповідали скільки заробляє найдорожча ескортниця світу?

У відео – історія Яни Орфеевой, яка побудувала свою кар’єру від наложниці арабського шейха до успішної і іменитої представниці ескорт-індустрії. Зараз її стан – близько чотирьох мільйонів доларів.

Популярне

Схожі статті

Чекала сезону, щоб приготувати цю смакоту: здобні пиріжки з вишнями, які краще за будь-яку магазинну випічку

Пиріжки з вишнями — це ідеальний десерт для будь-якої нагоди. Вони поєднують у собі ніжне тісто та соковиту, ароматну начинку, яка просто тане в роті.

Чим снідає 75-річна Алла Пугачова, щоб залишатися молодою і здоровою: меню Примадонни, яке можна повторити

Співачка Алла Пугачова змогла за короткий термін схуднути на більш ніж 20 кілограмів, завдяки спеціальному харчуванню. В меню Примадонни найпростіші страви з доступних кожному продуктів.

43-річна Тоня Матвієнко розповіла про свого зятя та поповнення в родині: “Я буду бабусею. Це так класно”

Старшій доньці Тоні Матвієнко 25 років. Уляна нині живе зі своїм коханим. Тож 43-річна співачка вже готується ставати бабусею та розповіла про стосунки з потенційним зятем.