(Відео) Неперевершений кліп Олега Винника “Роксолана ” нікого не залишить байдужим

Олег Винник, вловив всі переживання сучасних Роксолан і відтворив їх у неперевершеному кліпі.

Всі знають історію Роксолани в стародавні часи. Незабутня і повчальна історія. Зараз є сучасні Роксолани, які волею долі потрапили в таку ж ситуацію, як і знаменита легендарна Роксолана. Що довелося перетерпіти Роксолану, знають тільки вони. На їх долю випала неприваблива доля, якої не побажаєш навіть ворогу. Іноді терпінню приходить кінець, і людина хоче стати вільним. Це природне бажання всіх дівчат і жінок. Незабутній кліп Олега Винника оповідає про це. Співак і артист, вловив всі переживання сучасних Роксолан і відтворив їх у неперевершеному кліпі – “Роксолана”.

Цей відео кліп не залишив байдужим будь-якої людини, який його дивиться. Кожен ставить себе на місце Роксолани та думає як він в цьому випадку вчинив би. Потрібно прийняти єдино правильне рішення і зважитися змінити життя. Про це цей чудовий кліп. Душевно і з переживанням Олег Винник виконав цю пісню.

Відео: кліп “Роксолана”

Обов’язково прочитайте пости в соцмережах про цей кліп:

“Соціально, актуально! До сліз. Кліп супер!

Дуже радує що все кліпи дуже різні, не схожі один на одного. Молодці! ”

“Я просто плакала !!! Це відео викликає серйозно переживання стосовно майбутнього Нашої країни, давайте разом удосконалювати нашу землю, а не чужу! Пісня просто Неперевершена. Олеже, браво! ”

“Неможливо стримати сльози цей кліп ще важче дивитися якщо ти сам в цей момент знаходишся закордоном.”

“Весь жах в тому, що за часів Роксолани, людей вивозили насильно, а тепер їдуть самі, доводитися. Дякую Олег за біль, якою пронизана пісня. Це біль наших людей. ”

“Ціле життя багатьох наших дівчат, вмістилося в одній Вашій пісні! Драматично, чуттєво, правдиво! Кліп дуже змістовний, неперевершена гра акторів! Дякую!”

Схожі статті

Відомі українські пари, у яких жінка значно молодша за чоловіка: не лише Полякова, а й Остапчук, KOLA й інші

Відомі українські артисти, які обрали собі життєвих партнерів із різницею у віці. Серед них: Віктор Павлік, Володимир Остапчук, Оля Полякова та інші.

Моє улюблене печиво на всі випадки життя: скоринка цукрово-корична, а серединка як пух. Його хочеться з’їсти

Незвичним печивом сьогодні ділимося у матеріалі. Готується воно напрочуд швидко, але результат — просто дивовижний. Цей аромат та смак вражає кожного, хто хоча б раз спробував таку випічку.

Співачка Оля Полякова відповіла залицяльникам своєї старшої доньки Маші: “Всім дякую, я старалась”

Донька Олі Полякової поділилася з підписниками фотографіями зі свого відпочинку. Реакція Олі на погані коментарі під фото, де Марія позує у купальнику.