Всі коханки Філіпа Кіркорова – 5 головних жінок: розлучився з Пугачовою та пішов у відрив

Філіп Бедросович Кіркоров, хоч і має натовп фанаток, але не завжди був щасливий у шлюбі.

У його житті жінок було чимало, і з усіма пов’язували різні відносини. Безумовно, головною і єдиною є мати артиста Вікторія Марківна. Саме вона прищепила маленькому Філіпу любов до сцени і творчості. Тепер він передає це своїй дочці Аллі-Вікторії, яка також грає в житті музиканта одну з центральних ролей.

Колишня і єдина дружина Алла Борисівна Пугачова

Філіп Кіркоров і Алла Пугачова

З нею Кіркорова пов’язують особливі почуття. Він любив її, і іноді здається, що любить досі. Саме на честь Примадонни Філіп назвав свою єдину дочку. Тоді публіка зрозуміла – він все ще любить Аллу Борисівну, і не готовий відпустити її з серця. Хоча у Алли вже інша сім’я – люблячий чоловік Максим Галкін і діти – Гаррі і Ліза.

 

Крістіна Орбакайте

Крістіна Орбакайте

Здавалося б, до чого тут дочка колишньої дружини? Але за роки роботи в шоу-бізнесі вони стали кращими друзями, навіть не дивлячись на те, що Філіп деякий час був її “вітчимом “, і старше Христини всього на п’ять років.

Муза і найкраща подруга Ані Лорак

Ані Лорак

Скільки разів цієї парочці приписували роман. Але насправді вони просто хороші друзі. Кароліна Куєк (Ані Лорак) не раз говорила, що вважає Філіпа своїм “хрещеним батьком ” в світі шоу-бізнесу.

Більше дізнатися про життя Ані Лорак, її творчості, чоловіка-Альфонсо і його зради ви можете в відео на нашому каналі “Одна хвилина “.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.