7 вітчизняних знаменитостей, які відзначають цього року 40-річчя

Час летить швидко і непомітно. Здавалося б, ще вчора по радіо ми слухали хіти молоденьких артисток з "Блестящих", а вже сьогодні їм по 40 років.

Хто в 2020 році відзначає своє сорокаріччя? Ви будете здивовані тому, як швидко старіють зірки.

Неллі Уварова

Навесні цього року актрисі з “Не родись красивою” стукнуло 40 років. Шанувальники хотіли б, щоб вона була вічно молодою, але незадовго до ювілею зустріли її на вечірці, де вона виглядала як бабуся – одягла мішкуватий наряд, туфлі для жінок за 89, і зробила зачіску під хлопчика. Тоді зовнішній вигляд артистки дуже обурив її фанатів.

Ксенія Новикова

Ксенія Новикова

Солістка групи “Блестящие” з роками тільки кращає. І навіть 40 років – не привід закидати себе. Свій ювілейний день народження Новикова відсвяткувала 17 травня.

Анна Семенович

Анна Семенович

Пишногруда артистка виглядає молодо і чудово незважаючи на те, що першого березня цього року їй стукнуло сорок.

Євген Пронін

Євген Пронін

Актора з початком його п’ятого десятка можна буде привітати 8 листопада. Але виглядає він в свої роки мужньо і чудово.

Олена Лядова

Олена Лядова

Жінці славу принесли численні роботи в театрі і кіно, і, звичайно ж, серіал “Измены” від телеканалу СТС. Якщо поглянути на зовнішність артистки, то може здатися, що з часів зйомок серіалу вона практично не змінилася. Молодість їй явно до лиця.

Стас П`єха

Стас П єха

Незважаючи на його наркоманське минуле, виглядає артист в свої 40 непогано. День народження від відзначив 13 серпня цього року. Хоча на сцені виступає вже менше, ніж в бурхливу молодість, а шанувальників уже не натовпи, а скромні групи, він все одно залишається улюбленцем публіки.

Юлія Захарова

Юлія Захарова

Лена Полєно з серіалу “Щасливі разом” завжди буде асоціюватися у публіки з чоловікоподібною жінкою з чоловічою стрижкою. Однак зараз це зовсім не так. У свої 40 Лена-Юлія дуже змінилася, хоча б в тому, що відростила довге волосся.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.