Від Хюррем не залишилося сліду: Мер’єм Узерлі дуже змінилася за пару тижнів вагітності

Вагітна Мер'єм Узерлі, яка прославилася своєю роллю спочатку наложниці, а потім султанші в "Пишному столітті ", продовжує змінюватися.

У своєму Інстаграм актриса виклала знімок, де її обличчя помітно округлилося, а губи стали соковитими і пухкими. Можливо, це саме на тлі вагітності відбуваються зміни в організмі.

Талії на останньому фото не видно, але вже зрозуміло – скоро Мер’єм Узерлі буде постити в Інстаграм свій животик

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCFWnJtmBbX1%2F&is_from_rle

Відзначимо, що 37-річна турецько-німецька актриса стане мамою вдруге. Зараз вона виховує доньку Сару від першого шлюбу з відомим бізнесменом. Пологи заплановані на січень 2021 року. Зараз актриса живе в Туреччині, і знаходиться на піку популярності після виходу легендарної кінострічки “Чудовий вік “. З тих пір її стали запрошувати в інші рейтингові проекти.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.