“Тепер живуть окремо”: відома співачка злила подробиці наслідків зради Тарзана

Артистка Наталя Штурм, наближена до сім'ї Наташі Корольової та Сергія Глушка (Тарзана) зробила резонансну заяву.

Нібито, Наташа Корольова втомилася прощати чоловікові його витівки, і на цей раз серйозно образилася. Ще недавно пара говорила про те, щоб завести другу дитину, скориставшись послугами сурогатної матері. Сьогодні вони вже вирішили пожити окремо щоб вирішити, що далі робити з цими відносинами.

Наташа Корольова вигнала Тарзана зі спільного дому до тих пір, поки скандал зі зрадою і уявною вагітністю коханки не вщухне

Наташа Корольова і Тарзан

В особистій бесіді Наталії Штурм Королева розповіла: “Я люблю моногамних чоловіків, а естафетна паличка це не моє “.

Скандал між сімейством Корольова-Глушко і Анастасією Шульженко

Нагадаємо, 16 вересня стало відомо, що Королева написала заяву в поліцію за фактом зникнення з дому великої суми грошей і коштовностей. Тут же в мережі з’явилася якась Анастасія Шульженко, яка заявила – вона півтора року крутила роман з Тарзаном, і зараз чекає від нього дитину. В ефірі програми на Першому каналі дівчина пройшла тест на вагітність під наглядом лікарів. Він виявився негативним.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.