Забула надіти протез? У мережі показали “беззубі ” відео з домашнього архіву Пугачової

Алла Борисівна Пугачова вже не в тому віці, щоб з'являтися на публіці без макіяжу.

Але регулярно з’являються джерела, які зливають їх з Максимом домашні фото або відео. На цей раз видання Дні. Ру опублікувало, як подружня пара вітає своїх двійнят Лізу і Гаррі з днем народження. Дія на відео відбувається на кухні легендарного замку, в якому живе зоряне сімейство.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCFRPhLmhtzT%2F%3Futm_source%3Dig_embed&is_from_rle

У коментарях відзначили, що видно, як беззуба Алла Пугачова скромно посміхається, мабуть, забувши надіти протез. Її віддані фанати пишуть – з роками вона старіє, але підтяжка і чарівні уколи краси рятують.

Саме тому Алла намагається не публікувати знімки, де її обличчя видно крупним планом. Зворушливе відео зібрало масу коментарів і позитивних відгуків.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.