Кінець Сватів. Актори масово покидають серіал: бойкот або радикальні заходи?

Численні шанувальники ситкому "Свати " з різних країн очікують продовження - виходу сьомого сезону.

Довгий час знімальну групу переслідувала справжня чорна смуга – то смерть героїв, то інсульт Добронравова, то неможливість знімати на території України. Переносили зйомки протягом майже п’яти років. Більше про історію серіалу і невдачах ви можете дізнатися в нашому відео на каналі “Одна хвилина “.

Зараз у серіалу знову проблеми – головні актори масово відмовляються від участі. З групи вже пішов Микола Добринін, який зіграв вічно п’є Мітяя. Свій відхід він так і аргументував – втомився бути заручником однієї ролі, де він тільки п’є.

Митяй з Сватів

Також пішла з проекту Людмила Артем’єва, яка виконала роль Ольги Миколаївни.

Ольга Миколаївна з Сватів

З чуток, вона зараз переїхала до Німеччини і бере участь там в інших проектах. Про відхід заговорив і Данило Бєлих, який зіграв сина Ольги Миколаївни і батька Женьки. Однак поки він не заявляв про конкретні дії.

Данило Бєлих з Сватів

А Федір Добронравов, він же Іван Будько, сказав, що вважає серіал повністю позитивним і аполітичним, тому йому не хотілося б кидати проект за крок до фіналу.

Бійка в “Сватів”: Іван Будько, Беркович, Валюха і Ольга Миколаївна

Популярне

Схожі статті

Найкраща підлива до каші та макаронів як у їдальні: 10 хвилин і все готово. З нею й м’ясо не потрібне

Смачна, насичена та з яскравим смаком – саме такою виходить підлива за цим рецептом. Скуштувавши її, важко повірити, що у цій підливі немає м'яса. Така підлива відмінно доповнить будь-який гарнір.

Діти-підлітки забороняють батькам викладати свої фото: як викручуються з ситуації Кухар, Мазур, Єфросиніна

Час спливає дуже швидко. Діти підростають і мають власну думку про те, що відбувається довкола. Деякі категорично забороняють матусям виставляти їхні фото в мережу, попри велику купу переглядів.

Подружка приїхала з Німеччини й навчила, як приготувати за 1 хвилину: ліниві пиріжки з лаваша і фаршу

Смачні соковиті і прості у приготуванні – саме такими є ліниві пиріжки з лаваша і фаршу. Їх можна готувати на сніданок або перекус. Такі пиріжки смачні, як у гарячому, так і в холодному вигляді.