Стало відомо, з ким засинає Тіна Кароль: величезний і волосатий. Дан Балан зовсім не такий

Author name 22 Вересня 2020 в 15:09

Поділитися статтею

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Українській співачці і молдавському співакові вже давним-давно приписують роман. Нарешті ситуація трохи прояснилася і стало відомо, з ким засинає наша Тіна Кароль.

Популярність героїня статті здобула після участі в музичному фестивалі «Нова хвиля 2005». Там вона отримала спеціальний грошовий приз Алли Пугачової в розмірі 50 тисяч доларів. Всі гроші пішли на зйомки дебютного кліпу зірки на пісню «Выше облаков».

Крім співочої кар’єри, Тіна також удосконалюється в ролі телеведучої. Зараз вона разом з Юрієм Горбуновим веде новий сезон «Танців із зірками». Не можна не відзначити і тренерство Кароль на шоу «Голос країни» та «Голос. Діти» — її підопічні неодноразово здобували перемогу.

Тина Кароль в «Голосе страны»
Тіна Кароль в «Голосі країни»

Що стосується особистого життя артистки, то у неї є єдиний син Веніамін від покійного чоловіка Євгена Огіра. Його втрату в 2013-му через рак шлунка Тіна переживала дуже важко, але нарешті з недавніх пір вона почала відходити від образу невтішної вдови, що закріпився за нею.

Тина Кароль
Тіна Кароль

Після двох останніх сезонів «Голосу» шанувальники співачки впевнені, що між нею і Даном Баланом щось більше, ніж просто робочі відносини. Проте ніхто з передбачуваної пари і не підтверджує чутки, і не спростовує їх.

Тина Кароль и Дан Балан
Тіна Кароль і Дан Балан

Варто сказати, що героїня статті може похвалитися величезною армією фанатів, які створили цілий фан-клуб ФанТіна, де регулярно з’являються нові фото, відео та малюнки з улюбленою зіркою.

Так, вчора в Instagram була опублікована чудова картина з вкутаною золотистим простирадлом Кароль в обіймах величезного і пухнастого білого ведмедя.

Її автор часто малює Тіну і кожен раз арти виходять неймовірними, але цей вийшов по-справжньому казковим, адже його своїм лайком оцінила сама зірка — найвища нагорода для багатьох шанувальників.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею