(Відео) Сліпучі хіти Олега Винника в шоу з треком “Ти в курсі “.

Початковий вихід співака на сцену ознаменувався гучними оваціями глядачів.

Після багатомісячної напруженої роботи над шоу “Ти в курсі” Олег Винник з Таюне і зі своєю командою показав неперевершений концерт.

Для яскравого колірного шоу, було використані спеціальні ефекти, за допомогою значної кількості обладнання – 120 тонн.

Початковий вихід співака на сцену ознаменувався гучними оваціями глядачів. Попередні спецефекти підготували емоційно публіку і тільки Олег Винник з’явився на сцені – його зустріли оплесками та захопленими криками.

Безсумнівний талант співака з самого початку шоу тримав шанувальників Олега в піднесеному стані. Нікого не залишилося з глядачів, хто б байдуже сприймав шоу.

Чарівна і прекрасна Таюне сприяла посиленню ефекту від пісень.

Подивіться добірку хітів Олега Винника в цьому відео і знову поринути в прекрасний світ пісні, який з таким успіхом організував і підготував Олег Винник.

Відео: шоу Олега Винника “Ти в курсі”

Обов’язково прочитайте коментарі з цього приводу:

“Спасибі за прекрасні пісні, відмінний голос !!! Тексти пісень мають глибокий зміст – зрозумілі всім. Давно не чути таких пісень. Відправляла передплатникам посилання, всі в захваті від таких прекрасних пісень, пишуть що на одному диханні дивилися! Олеженька, щастя Вам і подальшого процвітання! ”

“Сьогодні найкращий співак! Все прекрасно, і голос, і пісні, спасибі! Давно не отримувала такого величезного задоволення! І дивитися і слухати приємно! Молодець!”

“Стас Михайлов, обнявшись з Кіркоровим нервово плачуть в сторонці! Олег крутий! “

Популярне

Схожі статті

Людмила Барбір заявила, що у неї похитнулося здоров’я після конфузу в ефірі “Сніданку з 1+1”: “Тиск, серце”

Відома українська ведуча Людмила Барбір взимку цьогоріч потрапила у неприємну ситуацію. Знаменитість зізналась, як це вплинуло на її стан і здоров'я.

Ми з чоловіком підсіли на цю смакоту: м’ясо, яке можна їсти губами. Подаю будь-якого до гарніру

Свинина за цим рецептом виходить такою м'якою і ніжною, що її можна їсти губами. М'ясо з підливкою виходить дуже смачним і підходить під будь-який гарнір.

Чекала сезону, щоб приготувати цю смакоту: здобні пиріжки з вишнями, які краще за будь-яку магазинну випічку

Пиріжки з вишнями — це ідеальний десерт для будь-якої нагоди. Вони поєднують у собі ніжне тісто та соковиту, ароматну начинку, яка просто тане в роті.