Лікар, танцівниця і модель: чим займаються діти українських зірок

Популярність батьків, гарну освіта і потрібні знайомства - з раннього віку діти знаменитостей оточені можливостями. Хтось із них повторює творчу долю батьків, а хтось шукає свою дорогу в житті.

Марія-Барбара Кузьменко

Марія-Барбара Кузьменко

Єдина дочка загиблого в автокатастрофі Андрія Кузьменка (сценічне ім’я – Кузьма Скрябін) не пішла по стопах батька. Цього року дівчина закінчила медичний університет. Чи працює дівчина за фахом поки не відомо, але цікаво те, що 22-річна Барбара зайнялася бізнесом. 17 серпня цього року, в день народження покійного батька, дівчина разом зі своїм чоловіком відкрила кафе в Києві. Тематика закладу присвячена Скрябіну.

Марія Полякова

15-річна дочка суперблондинки Олі Полякової самостійно заробляє з раннього віку. Дівчина веде блог в Інстаграме, який налічує 160 тисяч передплатників. В одному з інтерв’ю Оля Полякова розповіла, що її дочка на рекламі в Інстаграме заробляє до 10 тисяч гривень на тиждень. Крім блогерства Марія також займається моделінгом. До слова, зростанням і фігурою – дівчина вся в матір.

Злата Мітчелл

Злата Мітчелл

14-річна дочка головного ревізора країни Ольги Фреймут з дитинства веде публічне життя. Дівчина встигла взяти участь у шоу «Розсміши коміка. Діти »і« Танцюють всі ». У свої 14 років Злата встигла запустити власну лінію одягу MITCHELL CLOTHING і серйозно захопилася сучасними танцями.

Популярне

Схожі статті

Чекала сезону, щоб приготувати цю смакоту: здобні пиріжки з вишнями, які краще за будь-яку магазинну випічку

Пиріжки з вишнями — це ідеальний десерт для будь-якої нагоди. Вони поєднують у собі ніжне тісто та соковиту, ароматну начинку, яка просто тане в роті.

Чим снідає 75-річна Алла Пугачова, щоб залишатися молодою і здоровою: меню Примадонни, яке можна повторити

Співачка Алла Пугачова змогла за короткий термін схуднути на більш ніж 20 кілограмів, завдяки спеціальному харчуванню. В меню Примадонни найпростіші страви з доступних кожному продуктів.

43-річна Тоня Матвієнко розповіла про свого зятя та поповнення в родині: “Я буду бабусею. Це так класно”

Старшій доньці Тоні Матвієнко 25 років. Уляна нині живе зі своїм коханим. Тож 43-річна співачка вже готується ставати бабусею та розповіла про стосунки з потенційним зятем.