Як виглядає чоловік Анастасії Стоцької та чому їх діти схожі на Кіркорова

Виконавиця хіта «Вены-реки» регулярно відбивається від підозр публіки з приводу того, що батьком її дітей є король російської естради Філіп Кіркоров. Давайте ж подивимося, як виглядає чоловік Анастасії Стоцької, щоб нарешті в усьому розібратися.

Героїня нашої сьогоднішньої статті з’явилася на великому екрані саме завдяки Філіпу Бедросовичу. Він затвердив її на головну роль в мюзиклі «Чикаго», після чого під його керівництвом співачка записала перші пісні для сольного проекту.

Ще тоді всі були впевнені, що між ними щось більше, ніж просто дружба та робочі відносини. Масла у вогонь підливають фотографії дітей Насті, оскільки багато хто відзначає їх схожість з колишнім чоловіком Алли Пугачової.

Анастасія Стоцька зі своїми дітьми Сашком і Вірою

Чого тільки вартий знімок, де Стоцька позує зі своїм сином Сашком і спадкоємцями Кіркорова — Аллою-Вікторією і Мартіном. Хлопчики схожі один на одного, як брати.

Стоцька з сином Сашком і з дітьми Кіркорова

Героїня статті довго намагалася переконати шанувальників і пояснити, що ніяких родинних зв’язків у її діточок з поп-королем немає, а їх батьком є вірменський бізнесмен Сергій Абгарян. З ним Анастасія живе в шлюбі вже 10 років.

Анастасія Стоцька з чоловіком Сергієм Абгаряном

Пара познайомилася на відпочинку, де між ними зав’язався курортний роман. Ці несерйозні на перших порах відносини переросли в міцний союз двох люблячих людей, у яких в 2011-му народився первісток Саша, а в 2017-му вони стали батьками чарівної Вірочки.

Сімейне фото Анастасії Стоцької

Варто сказати, що Сергій не публічна людина, тому він залишається в тіні у зіркової дружини. Проте Стоцька час від часу ділиться їх спільними фотографіями, щоб розвіяти сумніви публіки щодо того, від кого ж вона народила дітей.

Чоловік Стоцької Сергій Абгарян з їхнім сином Сашком

Зараз співачка повністю присвятила себе сім’ї, а з Філіпом Бедросовичем продовжує підтримувати міцну дружбу, навіть незважаючи на безперервні чутки.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".