Анастасія Волочкова зворушливо привітала єдину дочку з днем народження: «Сьогодні у мене свято»

Єдиній дочці Волочкової Аріадні сьогодні виповнилося 15 років.

Відома балерина Анастасія Волочкова привертає увагу публіки своїми ексцентричними витівками. Балерина пишається своєю фігурою і гнучкістю, тому частенько показує свій фірмовий шпагат в самих незвичайних місцях – в лазні, на балконі, в машині і навіть біля храму. Однак цього разу Волочкова своєю новою публікацією не епатувала публіку, а навпаки викликала розчулення і захоплення. Як виявилося, сьогодні, 23 вересня, єдина дочка балерини Аріадна святкує 15-річчя. З цієї нагоди Волочкова опублікувала спільні фотографії з дочкою в своєму Інстаграмі і написала зворушливий вітальний пост. Також Анастасія зазначила, що її 15-річна дочка веде вже повністю самостійне життя, але для своєї мами вона назавжди залишиться дитиною.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCFeUA1KIf2w%2F&is_from_rle

Нагадаємо, дочка Аріадна з’явилася в цивільному шлюбі Анастасії Волочкової з бізнесменом Олександром Вдовіним. Анастасія та Олександр у 2007 році зіграли розкішне весілля, яке обійшлася подружжю в 1,5 мільйона євро. Як пізніше виявилося, вони не укладали офіційно шлюб. Незабаром пара з величезним скандалом розпалася. Волочкова звинуватила Вдовіна в тому, що він альфонс і розповіла, що Олександр нібито позичав у неї величезні суми грошей, які не повернув.

Популярне

Схожі статті

“Я люблю її”: зрадниця Таїсія Повалій вийшла в ефір та розповіла в інтерв’ю про ставлення до Тіни Кароль

Співачка Таїсія Повалій, яка останнім часом викликала хвилю обурення своєю поведінкою, знову потрапила в центр уваги. Цього разу Повалій вирішила виступити на російському телеканалі.

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.