Дантес розповів, чому вони з Дорофеєвою не хочуть народжувати дітей: “Ще не до цього”

Володимир Дантес відповів на промовляння публіки про те, що Наді Дорофєєвій вже пора заводити дітей.

В Інтерв’ю одному Ютуб-каналі він розповів, що буквально страждає від тиску публіки, яка “посилає ” Do Do народжувати дітей. Dantes стверджує, що не піде на поводу у “Інстаграм-порадників “, адже зараз вони до появи дитини не готові.

Чоловік Наді Дорофєєвої не виключає, що їхній первісток з’явиться протягом найближчих двох-трьох років

Дантес і Дорофєєва

“Ми два знаменитих людини, які витрачають весь свій час на свій розвиток. Всередині нас все ще діти, ми навіть не завжди знаємо чого хочемо, і в першу чергу думаємо тільки про себе. Я хочу, щоб моя дитина був щасливий і не думав про те, де його мама з татом. до дитини треба бути готовим “, – поділився особистими поглядами на цей рахунок музикант і блогер Володимир Дантес.

Відзначимо, що на протязі багатьох років шанувальники уважно вдивляються в живіт Наді Дорофєєвої, в надії побачити те, що він округлився. Періодично в ЗМІ спливають новини про те, що вона в положенні, або навіть про те, що таємно народила в іншій країні. А сама Надя на це ніяк не реагує, і публікує фото з шикарною фігурою практично без зайвого одягу.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.