Євген Кошовий заявив, що не візьме Володимира Зеленського назад в «Квартал 95» після закінчення президентської каденції

Author name 24 Вересня 2020 в 14:09

Поділитися статтею

Євген Кошовий
Євген Кошовий

Новий керівник студії «Квартал 95» Євген Кошовий в інтерв’ю для телеканалу ICTV заявив, що не візьме свого колишнього колегу Володимира Зеленського після президентства назад в «Квартал».

Головний «квартальник» Євген Кошовий став гостем програми “Ранок у Великому Місті ” на ICTV та в ексклюзивному інтерв’ю розповів про взаємини з Володимиром Зеленським. Кошовий заявив, що не візьме колишнього колегу після президентства назад в студію. При цьому «Лисий з Кварталу» вважає, що сам Зеленський не попроситься повернутися, адже у нього є багато своїх справ. Кошовий зазначив, що не звертається до Володимира Олександровича з питань пов’язаних з концертною діяльністю. Євген розповів, що не перестав спілкуватися із Зеленським, який протягом багатьох років був не просто колегою, а й другом, однак зв’язується з ним тільки ввечері, коли Президент перебуває вже не на роботі – щоб не заважати і не відволікати від важливих справ. В інтерв’ю Євген Кошовий зізнався, що його дуже дратують питання пов’язані з Володимиром Зеленським.

Євген Кошовий і Володимир Зеленський багато років виступали на одній сцені
Євген Кошовий і Володимир Зеленський багато років виступали на одній сцені

Ще півроку тому Кошовий був готовий прийняти Зеленського назад в «Квартал»

Варто зазначити, що півроку тому в інтерв’ю «Українській правді» Євген Кошовий стверджував, що Зеленський в будь-який час може знову стати учасником «Квартал 95» і зайняти посаду на якій був раніше.

Нагадаємо, після відходу Володимира Зеленського зі студії «Квартал 95», посаду керівника взяв на себе Євген Кошовий.

https://www.youtube.com/watch?v=RjyzbUGoqP8&feature=youtu.be

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею