Прохання вразливим не дивитися: Слава Камінська опублікувала відео з операційної

Author name 12 Березня 2020 в 12:03

Поділитися статтею

слава Камінська
слава Камінська

На акаунті в Instagram солістки групи «НеАнгели» Слави Камінської з’явився ролик, на якому вона лежить під наркозом в операційній.

Популярна українська співачка ніколи не приховувала від шанувальником той факт, що користується послугами пластичних хірургів. І в підтвердження цьому виклала в соціальній мережі відео, де вона лежить на операційному столі і поступово входить під дію анестезії. Під медіафайлом співачка написала, що «вразливим людям з надмірною чутливістю прохання не дивитися».

Також вона написала, що відео зняла для того, щоб подивитися на себе з боку.

«Наркоз – справа тонка і судячи з моєї щасливою фізіономії, зовсім не страшне, якщо звичайно ви впевнені в своєму анестезіологу. Завжди хотіла подивитися на себе з боку, – пише Слава. – Заснула швидко, прокинулася з питанням: Чому у мене не виходить сміятися? Ось що у людини в голові? Хіхонькі та хахонькі».

До речі, Слава тримає інтригу, що ж саме вона змінювала в своїй зовнішності. Натомість вона запропонувала підписникам на вибір кілька варіантів. «Змінила стать, ліпосакція, вирішила виспатися, видалила зайві ребра (щоб бути стрункішою, ніж Вікі), повернула цноту, життя з чистого аркуша, виривала гланди, просто люблю наркоз», – посміялася артистка.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Як склалося життя дівчинки, яка заспівала Зозулю на Голосі.

Нагадаємо, що Холоденко, Федишин, Джамала та інші українські зірки відреагували на карантин.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею