Тодоренко вразила публіку різким висловлюванням: «Я ротом працюю, а не ногами»

Українська та російська телеведуча Регіна Тодоренко, яка прославилася своєю участю в шоу "Орел і решка ", зараз стала на ковзани.

Вона стала запрошеним гостем в шоу “Льодовиковий період “. Після перших танців вона поділилася своїми враженнями від проекту. Про свої емоції вона висловилася дуже різко, і шанувальників повеселила її фраза.

Незвично працювати ногами, так як звикла працювати ротом: Тодоренко розповіла про спосіб своїх доходів

Тодоренко в Льодовиковий період

Уже через трохи менше, ніж два тижні на Першому каналі стартує шоу “Льодовиковий період “. Регіна Тодоренко і її чоловік Влад Топалов візьмуть там участь. Однак танцювати і показувати свої фігурні елементи будуть в різних парах.

“Коли я виходжу на лід, відчуваю страх і хвилювання. Так, як і 15 років тому, коли вперше вийшла на публіку і почала працювати перед камерою “, – ділиться з шанувальниками телеведуча і співачка Регіна Тодоренко.

Також вона сказала, що у них з чоловіком в останні кілька тижнів розмови тільки про роботу і виступах на льоду. Хочуть трохи відпочити, але дуже натхненні новим проектом.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.