Катерина Кухар із «Танців з зірками» розповіла, через що чоловік хотів її покинути: «Поставив ультиматум»

Прима-балерина Катерина Кухар дала ексклюзивне інтерв'ю програмі «ЖВЛ» і розповіла, через що від неї хотів піти чоловік Олександр Стоянов.

Балерина Катерина Кухар, яку знають всі, як самого суворого і принципового суддю танцювального шоу «Танці з зірками» розповіла, що її шлюб з партнером по сцені Олександром Стояновим був під загрозою. Для Катерини шлюб з Олександром – другий. Вперше Кухар вийшла заміж ще в зовсім юному віці. Незабаром в молодій сім’ї почалися розлади і пара розлучилася, коли балерина була на 7 місяці вагітності. Тоді її підтримав Олександр Стоянов, який був для Катерини не тільки партнером по танцях, а й близьким другом. Так зав’язався роман між Стояновим і Кухар. Чоловік виховував сина балерини з самого його народження, як рідного.

Стоянов виховував сина Кухар з раннього дитинства

Олександр Стоянов заявив, що покине Кухар, якщо вона не народить від нього дитину

Катерина Кухар в інтерв’ю зізналася, що їй було непросто зважитися на народження другої дитини. «Багато балерини не наважуються народити дитину. Ми потрібні, поки ми в формі », – розповіла Кухар. Балерина відверто зізналася, що її другий чоловік Олександр Стоянов наполягав на народження дитини і навіть говорив, що піде, якщо вона не зважиться на цей крок. Втім, через тиждень Стоянов охолов і запевнив її, що буде з нею разом, навіть якщо у них не буде спільних дітей. Однак Кухар все ж ощасливила чоловіка і незабаром народила йому дочку.

Катерина Кухар народила Стоянова дочку

Популярне

Схожі статті

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".

“Хрумкі як в ресторані”: смачнюща курочка в духовці, яка ідеально йде на вечерю. Смакота – мої у захваті!

Обожнюєте курку з ресторанів фаст-фуду, наприклад KFC? А чи пробували ви приготувати вдома таку саму смакоту? Якщо ні, або якщо невдало вийшло – спробуйте цей ідеальний рецепт.

Баклажани по-французьки. Чоловік без них жити не може! Дуже смачний і простий рецепт овочевої закуски

Ця страва з баклажанів може стати як основною стравою на обід, чи вечерю, або ж слугуватиме закускою на святковому столі. Баклажани виходять дуже смачними, соковитими і ніжними.