Екс-сусідка Алли Пугачової: «Цей будинок вона Микиті вже офіційно відписала»

Зараз Алла Борисівна і Максим Галкін живуть в розкішному будинку-замку, якому дивуються всі шанувальники.

Але до цього у Алли були трохи більш скромні апартаменти – особняк на березі Істрінського водосховища. Коли Алла і Максим почали будувати спільну сім’ю, вони покинули цей будинок. Зараз стало відомо, що Примадонна переписала розкішні хороми на свого внука Микиту Преснякова і його новоспечену дружину Олену.

Микита Пресняков і Алена

Сусіди розповіли, що Примадонна була дуже товариською і простою сусідкою

Будинок Алли на березі Істрінського водосховища

Бабуся, яку звуть Раїса Іванівна, живе в скромному будинку на березі Істрінського водосховища. Вона сказала, що багато років прожила пліч-о-пліч із зіркою російської естради, і це не принесло їй ніякого дискомфорту.

“Її онук (Микита, – ред), коли був маленьким і приїжджав до бабусі на вихідні або канікули, допізна гуляв з друзями, любив збиратися і грати на гітарі. А потім як втече кудись, так бабуся ходить і шукає його всюди , запитує: «Не бачили мого хулігана?» “, – ділиться Раїса Іванівна.

А ось інша сусідка, яка не захотіла називати своє ім’я, зазначила, що її дратували нічні концерти і кортежі зірок, які досить часто приїжджали в гості. Тому вона рада, що Алла поїхала. Її онук теж заважав зайвим шумом, але вона до нього звернулася, і він перестав пізно вночі грати на гітарі.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.