Онкохворий Борис Корчевніков шукає підробіток, щоб оплатити своє лікування: готовий вести корпоративи

Author name 25 Вересня 2020 в 09:09

Поділитися статтею

Борис Корчевников втрачає ще й зір
Борис Корчевников втрачає ще й зір

Відомий російський актор і телеведучий Борис Корчевніков шукає підробіток, щоб оплатити дороге лікування. Судячи з усього, ситуація серйозна, адже він навіть готовий вести корпоративи.

У 2015 році герою статті зробили операцію з видалення доброякісної пухлини головного мозку, що зачепила слуховий нерв. Борис переніс трепанацію черепа, в результаті якої не міг кілька тижнів ходити, та й в цілому відновлювався досить довго.

Через 5 років після цього у зірки почалися проблеми зі слухом, про що стало відомо на зйомках «Долі людини». Фахівці припускають, що це може бути пов’язано не з ускладненням після операції, а з рецидивом онкології.

Из-за болезни в какой-то период Борис сильно располнел
Через хворобу в якийсь період Борис сильно погладшав

Сам Корчевніков не дає ніяких коментарів з цього приводу, але відомо, що він зайнятий пошуком підробітку. Про це розповів зірковий промоутер Євген Морозов. За його словами, нещодавно з ним зв’язався помічник героя статті, який запропонував стати його концертним директором і робити корпоративи.

За кожен вихід він просить близько трьохсот тисяч рублів (109 тис. гривень), однак Євген стверджує, що працювати з Борисом дуже важко. Пов’язано це з його мінливістю.

Справа в тому, що у знаменитості і без того багато роботи на телеканалах «Росія 1» і «Спас». На останньому він є генеральним директором.

Борис Корчевников
Борис Корчевніков

Промоутер заявив, що раніше неодноразово стикався з відмовою Корчевнікова від ведення заходу в останній момент. В результаті Морозову доводилося терміново шукати заміну і виправдовуватися перед замовником.

Також Євген розповів, що один курс обстеження в німецькій клініці обходиться Борису в 10 тисяч євро. Сума серйозна, тому він і зайнявся пошуком можливостей заробити.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею