Наташа Корольова дала ще один шанс чоловік-зраднику: пробачила кілька років пригод Тарзана “наліво”?

Ось уже другий тиждень питання зрад Тарзана залишається на слуху.

Наташа Корольова дуже акуратно коментує цю тему, так як їй неприємно і навіть боляче говорити про невірний чоловіка. Практично кожен день з’являються нові жінки, які заявляють про одноразових або тривалих зв’язках з Сергієм Глушко – Тарзаном. В основному, за їхніми словами, це відбувається під час його виступів у різних містах.

Численні коханки Тарзана стверджують, що він усамітнювався з ними після виступу

Королева пробачила Тарзана

Наташа Корольова, судячи з усього, прагне всіма силами зберегти шлюб, який впевнено тріщить по швах. З джерел, наближених до пари, стало відомо, що вона вирішила дати ще один шанс своєму велелюбного чоловікові. Аргументує Королева це тим, що в кожній сім’ї є проблеми і криза, які тестують почуття на міцність. Їй би хотілося, щоб їх з Сергієм любов пройшла тест на почуття.

“Руйнування дає нам новий шанс! “, – підсумував Наташа Корольова.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.