Волочкову нагородили медаллю «За доблесну працю»: працювала, розкидаючи ноги на кожному кроці

Епатажна і найбільш одіозна балерина Росії відзначилася - отримала нагороду «За доблесну працю».

Новим званням королева шпагатів похвалилася у себе в соціальній мережі Інстаграм. Як говорить Анастасія, це для неї істотне досягнення. Отримання нагороди було несподіваним для улюблениці Джигурди. Перед черговою репетицією виступу вона приїхала до нотаріуса. Там зустріла Мансура Юсупова – голови правління «Національного комітету громадського контролю». Він то і вручив Волочкової престижну нагороду. Тепер в Інстаграм балерини можна побачити фотозвіт з нагородження.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCFhTImZozRz%2F&is_from_rle

Юсупов пояснив, що дана нагорода видається Анастасії Волочкової як балерині за те, що вона внесла вагомий внесок в розвиток російського балету, також у неї здорова громадянська позиція, професіоналізм, багато досягнень в балеті. Чи не випустили з уваги і те, що Волочкова не раз була учасником державних програм в сфері культури.

Балерина написала, що дуже рада тому, що її працю оцінили на всеросійському рівні. Це мотивувало її працювати над собою і розвитком вітчизняного балету більш наполегливо.

Популярне

Схожі статті

Чекала сезону, щоб приготувати цю смакоту: здобні пиріжки з вишнями, які краще за будь-яку магазинну випічку

Пиріжки з вишнями — це ідеальний десерт для будь-якої нагоди. Вони поєднують у собі ніжне тісто та соковиту, ароматну начинку, яка просто тане в роті.

Чим снідає 75-річна Алла Пугачова, щоб залишатися молодою і здоровою: меню Примадонни, яке можна повторити

Співачка Алла Пугачова змогла за короткий термін схуднути на більш ніж 20 кілограмів, завдяки спеціальному харчуванню. В меню Примадонни найпростіші страви з доступних кожному продуктів.

43-річна Тоня Матвієнко розповіла про свого зятя та поповнення в родині: “Я буду бабусею. Це так класно”

Старшій доньці Тоні Матвієнко 25 років. Уляна нині живе зі своїм коханим. Тож 43-річна співачка вже готується ставати бабусею та розповіла про стосунки з потенційним зятем.