Ольга Фреймут показала, як правильно їсти хліб: “Набридла зі своїм етикетом, дай людям жити! “

Author name 25 Вересня 2020 в 12:09

Поділитися статтею

Фреймут - вся правда про скандальну ревізоршу
Фреймут – вся правда про скандальну ревізоршу

Ревізор Ольга Фреймут славиться не тільки своїми хорошими манерами, але і тим, що вчить своїх фанатів звичайного побутового етикету.

У себе в Інстаграм-акаунті фреймут опублікувала відео, де розповіла, як правильно їсти хліб. У своєму ролику найвідоміший інспектор країни здивувала – його не можна кусати, а потрібно тільки щипати.

Цей звичай пішов з Англії, де, якщо гості щипають хліб, означає, що у господині він не свіжий. Таке правило потужно вкоренилося і стало нормою етикету.

Крім цього, на сторінці Олі під хештегом # етікетзфреймут ви можете знайти бачив, наприклад, як правильно тримати клатч?

View this post on Instagram

A post shared by FreimutOlia (@freimutolia)

Також є правила етикету того, як є суп. Зокрема, Фреймут розповідає, що набирати в ложку суп потрібно рухами від себе, а не на себе. І є не з носика ложки, а збоку. Також на ложку не можна дути. Гаряче? Чекайте.

Як правильно розмішувати цукор в гуртку? Так, правила на цей рахунок у Олі теж є. І про них вона розповіла в своєму відео. Зокрема, директор школи шляхетних дівчат стверджує – коли ложка голосно б’ється об стінки чашки – це поганий тон.

https://www.instagram.com/p/B-ZS2WgB2VS/

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею