Коханка Тарзана висміяла танцюриста в ролику під пісню Наталки Корольової: “Сексизм! “

Анастасія Шульженко, яка заявила про свою вагітність від Тарзана, зараз публікує відеоролик, на якому критикує його висловлювання.

Хронологія подій: зради Тарзана

16 вересня Наташа Корольова написала заяву в правоохоронні органи через те, що у неї пропали з дому коштовності і велика сума грошей. У той же день з’явилася якась Анастасія Шульженко, яка заявила – це вона була в будинку, адже вже півтора року є коханкою Тарзана. Але нічого звідти не крала. Через час Сергій-Тарзан Глушко записав звернення, де зізнався – дружині зраджував, але це було не по любові, Анастасія сама затягла його в ліжко. Через кілька годин своє звернення він видалив.

Але воно все одно залишилося на просторах мережі, і зараз Анастасія Шульженко висміяла його слова у себе в обліковому записі.

https://www.instagram.com/p/CFhz0wYia1P/

По ній видно, що дівчина ображена. Однак видно і те, що Настя дійсно закохана в Тарзана. Незалежно від зрад, Наташа Корольова заявила, що всі ці події – випробування їх з чоловіком почуттів на міцність. І вона готова пробачити блудного чоловіка, аби зберегти здоровий шлюб заради наявного дитини Архипа і можливих майбутніх дітей.

Схожі статті

Моє улюблене печиво на всі випадки життя: скоринка цукрово-корична, а серединка як пух. Його хочеться з’їсти

Незвичним печивом сьогодні ділимося у матеріалі. Готується воно напрочуд швидко, але результат — просто дивовижний. Цей аромат та смак вражає кожного, хто хоча б раз спробував таку випічку.

Співачка Оля Полякова відповіла залицяльникам своєї старшої доньки Маші: “Всім дякую, я старалась”

Донька Олі Полякової поділилася з підписниками фотографіями зі свого відпочинку. Реакція Олі на погані коментарі під фото, де Марія позує у купальнику.

Лілія Ребрик вперше засвітила елітне авто, на якому ганяє столичними дорогами: не машина, а кабан на дорозі

Бути успішною та встигати все — завдання непросте, але для зіркової телеведучої Лілії Ребрик, здається, це легко вдається завдяки її вмілому управлінню часом та, звісно ж, крутому автомобілю.