Коханка Тарзана висміяла танцюриста в ролику під пісню Наталки Корольової: “Сексизм! “

Анастасія Шульженко, яка заявила про свою вагітність від Тарзана, зараз публікує відеоролик, на якому критикує його висловлювання.

Хронологія подій: зради Тарзана

16 вересня Наташа Корольова написала заяву в правоохоронні органи через те, що у неї пропали з дому коштовності і велика сума грошей. У той же день з’явилася якась Анастасія Шульженко, яка заявила – це вона була в будинку, адже вже півтора року є коханкою Тарзана. Але нічого звідти не крала. Через час Сергій-Тарзан Глушко записав звернення, де зізнався – дружині зраджував, але це було не по любові, Анастасія сама затягла його в ліжко. Через кілька годин своє звернення він видалив.

Але воно все одно залишилося на просторах мережі, і зараз Анастасія Шульженко висміяла його слова у себе в обліковому записі.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCFhz0wYia1P%2F&is_from_rle

По ній видно, що дівчина ображена. Однак видно і те, що Настя дійсно закохана в Тарзана. Незалежно від зрад, Наташа Корольова заявила, що всі ці події – випробування їх з чоловіком почуттів на міцність. І вона готова пробачити блудного чоловіка, аби зберегти здоровий шлюб заради наявного дитини Архипа і можливих майбутніх дітей.

Популярне

Схожі статті

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.

Схожа на батька: донька луганського коміка Кошового показала фото – як виглядає дитина зірки “Квартал 95”

Донька легендарного актора Кварталу 95 показала свіжі фото та свою схожість з батьком – Євген Кошовий та Варвара на одне обличчя, як дві краплі води.