Коханка Тарзана висміяла танцюриста в ролику під пісню Наталки Корольової: “Сексизм! “

Author name 25 Вересня 2020 в 17:09

Поділитися статтею

Коханка Тарзана знову провокує публіку на обговорення
Коханка Тарзана знову провокує публіку на обговорення

Анастасія Шульженко, яка заявила про свою вагітність від Тарзана, зараз публікує відеоролик, на якому критикує його висловлювання.

Хронологія подій: зради Тарзана

16 вересня Наташа Корольова написала заяву в правоохоронні органи через те, що у неї пропали з дому коштовності і велика сума грошей. У той же день з’явилася якась Анастасія Шульженко, яка заявила – це вона була в будинку, адже вже півтора року є коханкою Тарзана. Але нічого звідти не крала. Через час Сергій-Тарзан Глушко записав звернення, де зізнався – дружині зраджував, але це було не по любові, Анастасія сама затягла його в ліжко. Через кілька годин своє звернення він видалив.

Але воно все одно залишилося на просторах мережі, і зараз Анастасія Шульженко висміяла його слова у себе в обліковому записі.

https://www.instagram.com/p/CFhz0wYia1P/

По ній видно, що дівчина ображена. Однак видно і те, що Настя дійсно закохана в Тарзана. Незалежно від зрад, Наташа Корольова заявила, що всі ці події – випробування їх з чоловіком почуттів на міцність. І вона готова пробачити блудного чоловіка, аби зберегти здоровий шлюб заради наявного дитини Архипа і можливих майбутніх дітей.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею