Володимир Вдовиченков зізнався, що його обтяжує слава після серіалу «Бригада»

Артист популярного в нульових бандитського серіалу "Бригада" Володимир Вдовиченков розповів про "післясмак" рейтингового серіалу.

Через двадцять років після прем’єри стрічки актор зізнається, що роль Філа з банди Саші Білого – проект всього його життя. Після цього, звичайно, була робота і в інших серіалах і фільмах, але таких рейтингів вони не отримали.

Філ з Бригади став заручником однієї ролі, і неабияк постраждав від не надто розумних фанатів

Філ з Бригади
Філ з Бригади

Вдовиченков коментує свою нинішню життя так – “виріс ” з цієї ролі, життєві інтереси і пріоритети змінилися, проте він все одно цінує ту працю, яку зробив раніше.

«Але хлопці, які до мене підходять і кажуть:« Я виріс на вашому кіно. Філ, брат, давай сфотканная »… Я думаю:« Ну, хлопчисько, тобі 25 років, мені скоро 50, а я для тебе друг-товариш ». Це не завжди так. Мені іноді навіть неприємно. Можу різко відповісти: «Я тобі не Філ», – різко відповідає актор. І робить акцент на тому, що у нього є багато інших гідних ролей.

бригада
бригада

Феномен Бригади в тому, що цей серіал вийшов на ТБ ще в 2002 році, а його досі, майже два десятка років по тому, продовжують переглядати. На ньому виросло кілька поколінь. На нашому сайті ви також можете прочитати статтю про померлих акторів серіалу “Бригада “.

Популярне

Схожі статті

Коли у вихідні йде дощ, влаштовую пікнік вдома: курячі шашлички, запечені у духовці, з часниковим маслом

Дощові вихідні не привід відмовлятися від пікніка. У такі дні можна створити атмосферу затишку та свята прямо у себе вдома, приготувавши курячі шашлички, запечені у духовці, з часниковим маслом.

Картопляна запіканка з фаршем під сиром: від такої страви складно відмовитися. Недорого, смачно і просто!

Розповідаємо, що приготувати на вечерю швидко та легко. Повірте, цей рецепт стане справжньою паличкою-виручалочкою для багатьох господинь.

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.