Волочкова забрала позов до Дани Борисової про захист честі: “Ну правильно, захищати адже нічого”

Author name 26 Вересня 2020 в 12:09

Поділитися статтею

Скандальне протистояння між одіозною балериною Анастасією Волочковою і ведучою Даною Борисової несподівано прийшов до розв’язки – суду не буде.

Зовсім недавно старе протистояння двох знаменитих блондинок отримало новий виток. Нагадаємо, що близько року тому Дана Борисова в прямому ефірі обізвала балерину алкоголічкою і порадила по своєму прикладу піти лікуватися.

Анастасія Волочкова з келихом
Анастасія Волочкова з келихом

Сама Дана колись підсіла на заборонені речовини і тільки підтримка і допомога її друзів і колег, які по суті насильно відправили її в реабілітаційну клініку, допомогла їй позбутися згубної залежності.

Тоді Дана і про Волочкову сказала, що їй треба допомогти зупинитися, поки не пізно, тим більше, у неї є неповнолітня дочка. Анастасія тоді сильно образилась, люто спростовувала такі звинувачення і пообіцяла засудити Борисову. Але якось не знайшла часу судитися.

балерина Волочкова
Балерина Волочкова

А недавно знову довгий язик Борисової спровокував новий скандал, коли та в ток-шоу видала таємницю Волочкової – немає у неї ніякого залицяльника-жениха, а в Туреччині вона не у весільній подорожі, а просто працює аніматором в елітному готелі – за дах, їжу і чайові. Про це ми докладно писали тут.

Волочкова завила від обурення і таки подала на нахабну суперницю в суд. А Борисова найняла тлумачного адвоката Олексія Степанова. І ось вчора в своєму Інстаграме провідна “Армійського магазину ” поділилася радісною для себе новиною – позов скасований, Волочкова не хоче більше захищати свою честь і гідність.

Борисова так прокоментувала подію:

Там давно нічого захищати

Чекаємо відповідь від балерини всієї Русі – невже мовчки проковтне?

https://youtu.be/ZksPyT4aRpM

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею