(Відео) Вернон Девіс і Пета Мургатройд – фокстрот з балету «Все про мене» Джон Ледженд «Танці з зірками 2020»!

Швидкі, точні, до міліметра розраховані рухи призводять до того, що фокстрот в їх виконанні виглядає чудово і чарівно.

Доторкніться до прекрасного виконання фокстроту у виконанні Вернон Девіс і Пета Мургатройд. Вони виконали цю композицію з балету «Все про мене» Джон Ледженд на прем’єрі «Танці з зірками 2020»!

Ви тільки подивіться як триматися танцюристи на подіумі, як вони пристрасно танцюють і викликають оплески у глядачів.

Швидкі, точні, до міліметра розраховані рухи призводять до того, що фокстрот в їх виконанні виглядає чудово і чарівно.

І звичайно судді, також не залишаються байдужими та оцінили цей виступ.

Спробуйте і ви оцінити виступ цієї пари та порівняти після з виступами наших артистів на сьогоднішньому шоу “Танці з зірками”.

На чию користь ви зробите вибір?

Відео: Вернон Девіс і Пета Мургатройд танцюють фокстрот з балету «Все про мене» Джон Ледженд на прем’єрі «Танці з зірками 2020»!

Для правильної оцінки цієї пари обов’язково прочитайте пости в соціальних мережах:

“Тепер він буде цікавим учасником, за яким можна буде спостерігати. Тому, що спортсмени зазвичай добиваються великих успіхів в цьому змаганні, але що стосується критики, він ідеальний лідер. Однак йому важко трохи розтягнутися, його рука йде прямо, замість того, щоб витягати руку. ”

“Це було добре для першого виступу, звичайно, він повинен прислухатися, зберігаючи контроль над танцем, звичайно, і, оскільки він спортсмен, трохи складно рухатися так плавно, так повільно та утримувати позиції, які повинні здаватися незручними, але зазвичай вони виправляють це через деякий час. Відмінний перший танець. “

Популярне

Схожі статті

Чекала сезону, щоб приготувати цю смакоту: здобні пиріжки з вишнями, які краще за будь-яку магазинну випічку

Пиріжки з вишнями — це ідеальний десерт для будь-якої нагоди. Вони поєднують у собі ніжне тісто та соковиту, ароматну начинку, яка просто тане в роті.

Чим снідає 75-річна Алла Пугачова, щоб залишатися молодою і здоровою: меню Примадонни, яке можна повторити

Співачка Алла Пугачова змогла за короткий термін схуднути на більш ніж 20 кілограмів, завдяки спеціальному харчуванню. В меню Примадонни найпростіші страви з доступних кожному продуктів.

43-річна Тоня Матвієнко розповіла про свого зятя та поповнення в родині: “Я буду бабусею. Це так класно”

Старшій доньці Тоні Матвієнко 25 років. Уляна нині живе зі своїм коханим. Тож 43-річна співачка вже готується ставати бабусею та розповіла про стосунки з потенційним зятем.