“Та хоч з жирафом!”: Панін розповів, як адвокат Єфремова захищав його у справі з собакою

Адвокат Ельман Пашаєв, який прославився тим, що був захисником Михайла Єфремова, засвітився в ще одному публічному справі.

Він виступав правозахисником одіозного “любителя тварин “, актора Олексія Паніна. Скандальний Олексій на телеканалі НТВ зізнався, що контакт йому дала колега по цеху, співачка Катя Лель.

Ельман Пашаєв захищав Олексія Паніна в справі з собакою
Ельман Пашаєв захищав Олексія Паніна в справі з собакою

“Він (Пашаєв, – ред.) Дуже активно в це все впрягся. Ми боялися, що справа переросте в шоу – собаки, телеканали, газети. Ми підстрахувалися, і найняли його. Він доклав досить серйозні зусилля, щоб вирішити ситуацію ” , – розповідає Олексій Панін.

Як стверджує одіозний актор, щоб його заспокоїти в розпал розглядів, Пашаєв колись сказав йому: “З собакою, та хоч з жирафом! Все розрулимо “.

Відзначимо, після справи про Михайла Єфремова співтовариство адвокатів Росії прийняло рішення позбавити ліцензії на правозахисну діяльність Пашаєва. Він сказав, що не засмучується з цього приводу і навіть відчув якусь свободу слова.

Популярне

Схожі статті

Лілія Ребрик після хрещення показала обличчя крихітки: чи схожі сестри між собою та хто з них мамина копія

Сім'я Лілії Ребрик та Андрія Дикого завжди викликала захоплення серед шанувальників. І нещодавно Лілія знову поділилась зворушливими фотографіями своїх доньок, включаючи найменшу, яку вже похрестили.

Закусок багато не буває: огірки по-корейськи — знаменита страва кімчі. Це не лише смачно, а ще й корисно

Коли справа доходить до корейської кухні, багато хто експериментує з різноманітними стравами, щоб відчути екзотичні смаки та нові кулінарні враження. Але на першому місці — знаменита кімчі з огірків.

Українська Південна Пальміра не гірше Мальдівів: Леся Нікітюк приїхала в Одесу й приголомшила своїм виглядом

Леся Нікітюк ніколи не відмовляє собі похизуватися своїми принадами та зробити цікаві фото з міст, де вона буває по роботі або просто відпочиває.